39 015 aktuálních nabídek
od 886 realitních kanceláří a soukromníků

Chrlice Place

U Viaduktu, Chrlice

od 4.387.907 Kč

Základní údaje

Datum vložení 12. listopadu 2021 Počet bytů 9
Dispozice bytů 1+kk, 3+kk a 4+kk Velikosti nemovitostí od 33,33 m² do 101,21 m²
Energetická náročnost A - Mimořádně úsporná Volné nemovitosti 2
Stránky projektu https://www.chrliceplace.cz/

Popis developerského projektu

Moderní architektura, maximální komfort a klidná lokalita jako stvořená pro rodinné bydlení. To jsou hlavní charakteristiky rezidence Chrlice Place, unikátního bytového domu se soukromým bazénem.

Taky jste rádi sledovali kultovní seriál Melrose Place a snili o tom, že budete bydlet v bytě s bazénem? Už nemusíte. Rozhodli jsme se vám tento sen splnit. Rezidence Chrlice Place nabízí devět bytových jednotek s komfortním zázemím. Navíc si budete moci užít společné zahrady s luxusním bazénem se slanou vodou a zajištěnou správou.

V čem je projekt výjimečný?

Projekt Chrlice Place spojuje výhody komfortního bydlení v bytě se zázemím domu. Majitelé získají soukromí v podobě nadstandardního bytu s terasou a vlastní zahrádkou, a navíc mohou využívat společnou zahradu s bazénem, kterou exkluzivně nabízí pouze Chrlice Palce. Pro větší pohodlí mohou přikoupit garážové či venkovní parkovací stání. To vše korunuje příjemná lokalita s výbornou dostupností centra Brna.

Lokalita:
Bydlete ve městě a přitom v naprostém soukromí

Městská část Brno-Chrlice je žádanou lokalitou pro rodinné bydlení. Čtvrť se rozkládá při levém břehu řeky Svratky.

Díky kvalitní občanské vybavenosti zde najdete vše, co potřebujete. Musíte si vyřídit každodenní pochůzky? V centru se nachází městský úřad, pošta, gastronomická zařízení, nákupní možnosti i knihovna.

Chcete se bavit? Nedaleko je nákupní centrum Olympia, kam může celá rodina vyrazit v zimě na kluziště, v létě na in-line stezku či o víkendu na nový film. Nebo vezměte batoh a vydejte se na výlet do přírody!

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

AC Real, s.r.o.
Kontaktovat prodejce
AC Real, s.r.o.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde