38 833 aktuálních nabídek
od 885 realitních kanceláří a soukromníků

Domy Černilov

obec Černilov, okres Hradec Králové

Základní údaje

Datum vložení 16. listopadu 2021 Počet domů 15
Velikosti nemovitostí do 103,6 m² Energetická náročnost B - Velmi úsporná
Stránky projektu https://domycernilov.cz/

Popis developerského projektu

Představujeme Vám projekt dvojdomů, který je pojatý s velmi osobním přístupem a založený na více než 20ti leté zkušenosti s bydlením. Při výstavbě jsou použity velmi kvalitní materiály a je kladen důraz na co nejpreciznější práci stavebníků.

Projekt nabízí 15 dvojdomů v příjemné obci Černilov, které jsou navrženy s ohledem na nejnovější trendy a technologie. Každý dům je navržen jako dvoupodlažní o dispozici 4+kk se zastřešenou terasou a úložným prostorem v podkroví. K domu náleží zahrada a parkovací stání.

Lokalita:

Černilov je vynikající destinace, která se nachází 8 km od Hradce Králové.

V obci je veškerá občanská vybavenost – škola, školka, prodejny a služby. Lokalita je příjemná zejména pro rodiny s dětmi, které si chtějí užívat výhod v blízkosti velkého města, ale zároveň bydlet v klidu a v přírodě, ve vlastní nemovitosti.

Černilov je obec, která snoubí procházky přírodou a zároveň možnosti sportovního, kulturního a sociálního vyžití. Na své si zde přijdou děti i dospělí.

V případě zájmu kontaktujte makléře:
Romana Kellner
e-mail: romana@reality-vasatova.cz
tel.: +420 773 001 556
 

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Markéta Vašatová
Kontaktovat prodejce
Markéta Vašatová
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde