57 492 aktuálních nabídek
od 987 realitních kanceláří a soukromníků

Forest Home

Jelenice, Brno - město

od 1.855.000 Kč
Dispozice bytů:1+kk až 4+kk
Velikosti od:19,6 m2
Velikosti do:115,6 m2
Datum vložení:24. 8. 2018
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Forest Home - unikátní projekt zdravého bydlení v srdci přírody v doteku vodní plochy Brněnské přehrady s kvalitní dostupností MHD.

Popis projektu

V šedesátých let postavený čtyřpodlažní objekt hotelového typu byl rekonstruován v roce 2014 pro účely bydlení. V rámci venkovního prostoru v okolí domu lze využívat jak posezení vedle studny, navazující na parkovací plochu před objektem, tak i prostory kolem ohniště a udírny ve spodní části areálu. Jako univerzální hřiště nejen pro děti slouží travnatá zelená plocha pod objektem. Všechny konstrukce objektu jsou tradiční, tj. železobetonové a zděné, podlaží jsou spojena prosvětleným vnitřním schodištěm a prostorným osobním výtahem. Na velkorysé vstupní prostory navazují místnost kočárkárny a kolárny, ve spodním podlaží je umístěn vstup do společenských prostor vinného sklepa. Úložné „sklepní“ koje, které jsou příslušenstvím každého bytu, se nacházejí ve spodních dvou podlažích. Veškeré technické vybavení objektu bylo realizováno během přestavby zcela nově, stejně jako vytápění pomocí tepelných čerpadel, které se spolu s dostatečným zateplením zasloužily o nízké náklady na vytápění. V objektu je internet prostřednictví Wi-Fi i centrální satelitní anténa včetně rozvodů do každého bytu pro příjem televize. V objektu je zřízen prostor recepce a prostory pro správu a údržbu zahrady a domu. Část bytů bude vybavena balkonem. V blízkosti objektu je zřízena podzemní protipožární nádrž a retenční nádrž na splaškové vody. Dešťové vody ze střechy objektu a přilehlých zpevněných ploch zasakují v okolí domu. Objekt bude vybaven venkovním osvětlením a řešeny jsou i sadové a zahradní úpravy okolí domu.

Popis lokality

Objekt Forest Home, se nachází v těsné blízkosti přehrady obklopen zelení Podkomorských lesů, dopravně dostupný z centra města autobusem č. 303 a parníkem. Zastávka rokle je vzdálena 50 metrů od hlavního vchodu. Celé zalesněné okolí budovy je protkáno sítí turistických a cyklistických stezek spojujících celou oblast s hradem Veveří, Roklí, Ríšovou studánkou, Bystrcí. Okolní les s převažujícími duby je na jedné straně velmi příznivý pro zdravé bydlení, houbaření, relaxaci, na druhé straně je díky hojné a celoročně obydlené výstavbě v bezprostředním okolí zcela bezpečný. Vzhledem ke kvalitám ovzduší, uzdravujícímu prostředí i možnostem sportovního a volnočasového vyžití se jedná o naprosto unikátní lokalitu pro bydlení, která tak spojuje výhody chráněného lesního masivu s blízkostí sousedící metropole.

Obecné standardy

Všechny byty mají výhled do zeleně okolního lesa a jsou přístupné z prosvětlené centrální chodby navazující na osobní výtah a prosvětlené vnitřní schodiště. Byty jsou vybaveny obložkovými dřevěnými zárubněmi s dveřním křídlem s výrazným dýhovaným povrchem a hliníkovým kováním. Každý byt je vybaven vlastním domovním telefonem, elektrickým boilerem na ohřev teplé vody a individuální regulací topení. Okna jsou plastová s kvalitními ditermovými skly. Samostatně pro každý byt je řešeno měření spotřeby vody a elektřiny.

V případě zájmu prosím kontaktujte makléře:

Kristína Žáková
tel: +420 777 259 000
e-mail: kristina.zakova@sovareality.cz
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
19,6 m2 - 115,6 m2
Dispozice bytů:
1+kk až 4+kk
Datum vložení:
24. 8. 2018
Volné nemovitosti:
Stránka projektu:

Volné nemovitosti developerského projektu

zobrazit vše (1)

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

SOVA reality

Nemovitost nabízí

SOVA reality

Cejl 542/97
Brno
60200

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (7+2) je: (9)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

SOVA reality

TOPlist