39 808 aktuálních nabídek
od 878 realitních kanceláří a soukromníků

Harfa Desing Residence

ul. Českomoravská, Praha

4.200.106 Kč vč. DPH
Dokončení výstavby:9/2020
Počet bytů:249
Dispozice bytů:1+kk až 3+kk
Velikosti od:32,6 m2
Velikosti do:101,2 m2
Datum vložení:12. 3. 2020
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Designový bytový dům přímo vedle obchodního centra Galerie Harfa a jen kousek pěšky od stanice metra B Českomoravská.

Ve vysokém standardu nechybí dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním v celém bytě, kvalitní posuvná hliníková okna, či luxusní designové koupelny. Harfa Design Residence je skvělou volbou jak pro mladé lidi preferující metropolitní styl života, tak i pro investory.

U všech bytů je nainstalován moderní systém větrání s rekuperací tepla a chlazením pro zdravé a klidné bydlení.

Lokalita:
Okolní zrekonstruované Libeňské ulice překvapí pestrou nabídkou menších obchodů či útulných kaváren a restaurací. Nepřeberné nákupní možnosti pak poskytne sousední obchodní centrum Galerie Harfa. Pro aktivní sportovní vyžití se doslova nabízí park Podviní, kde jsou skvělé možnosti pro aktivní relaxaci.

Dopravní dostupnost:
Dopravní dostupnost projektu Harfa Design Residence je bezkonkurenční. Přímo před domem je zastávka tramvají linek 8, 25 a 92. Stanice metra B Českomoravská je jen 4 minuty pěšky. Cesta do centra zabere pouze 10 minut.

Nonstop recepce:
Jen za 19 Kč/m2, tedy zhruba 650 Kč/měs. u bytu 1+kk získáte recepční služby v českém a anglickém jazyce - přebírání a předávání klíčů a drobných zásilek, poskytování informací. Především ale dohled nad bezpečností, pořádkem a funkčností společných prostor a přímého okolí domu, kontrolu kamerového systému se záznamem. Využijte také možnosti objednání doplňkových služeb za příplatek - úklid bytu, zajištění drobných oprav, kontrola bytu v době nepřítomnosti atd.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
32,6 m2 - 101,2 m2
Počet bytů:
249
Dispozice bytů:
1+kk až 3+kk
Datum vložení:
12. 3. 2020

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

CENTRAL GROUP a.s.

Nemovitost nabízí

CENTRAL GROUP a.s.

Na strži 1702/65
Praha
14000

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (7+5) je: (12)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

CENTRAL GROUP a.s.

TOPlist