38 213 aktuálních nabídek
od 878 realitních kanceláří a soukromníků

Krumlovský Vltavín

Za Jitonou, Český Krumlov

Cena neuvedena

Základní údaje

Datum vložení 4. srpna 2021 Počet bytů 62
Dispozice bytů 1+kk až 5+kk Velikosti nemovitostí od 33 m² do 159,6 m²
Energetická náročnost B - Velmi úsporná Volné nemovitosti 8
Stránky projektu https://www.krumlovskyvltavin.cz/

Popis developerského projektu

Kvalitní bydlení se stěhuje na jih. A s ním i výhodná investice! Poznejte oblast v zeleném údolí, na břehu Vltavy, před branami jedinečného města.

Tady najdete drahý kámen jižních Čech – Vltavín – poklad Českého Krumlova. Bohaté naleziště kultury, zážitků a historie, kde stavíme centrální bydlení a je na vás, zda tu budete žít, nebo si pořídíte investiční byt. Než se však rozhodnete, podívejte se na projekt luxusních apartmánů, nahlédněte do krásné lokality a přesvědčte se o bezpečné a výhodné investici.

Projekt nového bydlení Krumlovský Vltavín nabídne ve třech etapách celkem 193 apartmánů a bytů v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk i 5+kk, plnohodnotné garáže a kryté i venkovní parkovací stání. Součástí výstavby budou také komerční prostory pro obchody a kanceláře. Maximální pohodlí, ekonomický i životní komfort rezidentům zajistí každodenní recepce a správa.

Lokalita:
Apartmánový a bytové domy zde vyrostou v souladu s okolní zelení byty obklopí lesopark, v jehož středu uslyšíte zurčet tůňku projekt respektuje přírodu a počítá se záchranou Nového potoka v rámci čtvrti vzniknou cestičky, lavičky i zázemí kvalitních potravin. Vybudujeme domov, ze kterého budete za 5 minut u Vltavy a v centru UNESCA. Krumlovský Vltavín se stane strategickým místem, ze kterého jsou na dosah atraktivní lokality: * 174 km od Prahy * 25 km od Českých Budějovic * 32 km od vodního ráje Lipno * 37 km od sousedního Rakouska * 36 km od romantiky na Hluboké * 45 km od třeboňských rybníků * 81 km od divočiny na Kvildě * 297 km od lyžovačky v Zell am See

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

GENERAL REALITY a.s.
Kontaktovat prodejce
GENERAL REALITY a.s.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde