39 808 aktuálních nabídek
od 878 realitních kanceláří a soukromníků

Mucha Lofts

Ivančice u Brna

od 5.750.000 Kč
Zahájení výstavby:koncem roku 2020
Dokončení výstavby:2021
Počet bytů:3
Dispozice bytů:2+kk, 3+kk a 4+kk
Velikosti od:105 m2
Velikosti do:140 m2
Datum vložení:16. 11. 2020
Energetická náročnost: G - Mimořádně nehospodárná

Popis a vybavení nemovitosti

V rodišti Alfonse Muchy, Ivančicích u Brna, vzniká projekt s byty, u kterých je kladen důraz na světlo a velkorysý vnitřní prostor. Ten je umocněn spojením s předzahrádkou a terasami. V Nevrkla Real Estate / Development se opět snažíme vdechnout život historické budově, a skloubit tak prostor s designem. Stavební práce na projektu Mucha Lofts započnou koncem roku 2020.

Tři prostorné a velmi světlé byty jsou koncipovány tak, aby splňovaly nejvyšší nároky na městské bydlení. Rozšířeným trendem dneška jsou malé byty, ale já pevně věřím, že spousta lidí chce dnes něco jiného. Chtějí, ať se jim dobře žije a chtějí se vracet do bytu, kde je to baví. Tento projekt vznikl s cílem vybudovat právě takové bydlení.

Krásné vzdušné prostory historického domu jsem nechtěl sekat na menší místnosti či více bytů. Myslím si, že dnes člověk ocení místo, kde se nebude cítit stísněný. Proto jsme v domě vyprojektovali pouze tři byty.

Další velkou devizou jsou terasy a předzahrádka u spodního bytu. Spojili jsme interiér bytu s venkovním prostorem a má to opět své kouzlo.

Věřím, že stejně jako v našich ostatních projektech vás v loftech Mucha bude bavit žít.

Lokalita:
Ivančice, rodiště významného secesního malíře Alfonse Muchy, ale i herce Vladimíra Menšíka nebo Beneše Methoda Kuldy, prvního sběratele a vydavatele Moravských pohádek.

Vzaly za svůj rok založení 1212 a jsou vinařskou obcí.
Mají velmi bohatou historii, co se týká zakládání a dobývaní města.
Disponují občanskou vybaveností – obchody, nemocnice, sportoviště a kulturních vyžití.
Koná se se zde mnoho kulturních akcí.

V případě zájmu prosím kontaktujte makléře:
Daniel Nevrkla
tel.: 731 525 036
email: daniel@nevrklare.cz
Energetická třída
G - Mimořádně nehospodárná
Velikost nemovitostí:
105 m2 - 140 m2
Počet bytů:
3
Dispozice bytů:
2+kk, 3+kk a 4+kk
Datum vložení:
16. 11. 2020
Stránka projektu:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

NEVRKLA Real Estate s.r.o.

Nemovitost nabízí

NEVRKLA Real Estate s.r.o.

Rybná 716/24
Praha
11000

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (1+6) je: (7)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

NEVRKLA Real Estate s.r.o.

TOPlist