38 375 aktuálních nabídek
od 878 realitních kanceláří a soukromníků

Nové byty Pohořelice

Pohořelice, Brno - venkov

od 5.098.415 Kč

Základní údaje

Datum vložení 25. června 2021 Počet bytů 42
Počet domů 1 Dispozice bytů 2+kk a 3+kk
Energetická náročnost B - Velmi úsporná Volné nemovitosti 1
Stránky projektu https://byty-pohorelice.cz/

Popis developerského projektu

Bytový dům obsahuje 42 nových bytových jednotek o vel. 3+kk a 2+kk, 14 sklepních boxů, 3 zděné sklepy, 8 vnitřních garážových stání, kočárkárnu - kolárnu, technické zázemí, 4 samostatné zděné garáže, 40 venkovních garážových stání. Bytový dům nabízí 4. NP a 1. PP. Probíhá výstavba a rezervace. Možnost prohlídky vzorového bytu. Volných 37 bytových jednotek.

Nabízené nemovitosti developerského projektu (1)

Zobrazit vše

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

REALITY IRMANNOVÁ s.r.o.
Kontaktovat prodejce
REALITY IRMANNOVÁ s.r.o.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde