38 413 aktuálních nabídek
od 871 realitních kanceláří a soukromníků

Nové domy Nová Polom

Velká Polom, K Lázni

od 7 506 970 Kč

Základní údaje

Datum vložení 5. ledna 2022 Stránky projektu https://novapolom.cz/

Popis developerského projektu

Nabízíme domy v druhé etapě projektu "Nová Polom", který obsahuje celkem 36 řadových rodinných domů 4+kk v obci Velká Polom, nedaleko Ostravy a Opavy.


Řadové rodinné domy Nová Polom jsou novým developerským projektem v obci Velká Polom který bude obsahovat celkem 36 moderních řadových rodinných domů. První etapa již byla dokončená a všechny domy v první etapě jsou prodány.


Druhá etapa, která obsahuje dalších 20 domů již byla zahájena, předpokládaný termín kolaudace prvních domů - jaro 2022. Domy nabízí dispozice 4 + kk o obytné ploše 140 m2. Domy jsou koncipovány jako dvoupodlažní se sedlovou střechou s mírným sklonem, což zajišťuje plnohodnotné horní patro bez šikmin. Dostatek světla je do domů veden mimo jiné otevřeným schodištěm, tzv. atriem, které pomocí střešního okna dodá dostatek světla i do přízemí domu. Přední část pozemku před domem bude sloužit jako uzavřený „dvorek“ a tím je užitný prostor zahrady povýšen o další úroveň. Všechny domy budou v energetické třídě „B“, budou vybaveny podlahovým vytápěním a součástí standardu bude i komínové těleso pro případné krbové kamna nebo krbovou vložku. Více informací na https://novapolom.cz/


Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

TRIMEX REALITY, a.s.
Kontaktovat prodejce
TRIMEX REALITY, a.s.
TOPlist