38 419 aktuálních nabídek
od 871 realitních kanceláří a soukromníků

Nové Královice

Praha, Vyskočilova

Základní údaje

Datum vložení 14. prosince 2021 Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Stránky projektu https://www.novekralovice.cz/

Popis developerského projektu

Developerský projekt Nové Královice vytváří nové jádro obce – náměstí s jezírkem a vzrostlou zelení, restaurací, kavárnou a novou budovou radnice. Je situován do klidné části obce poblíž chráněného území – údolí Rokytka.

Dominantou celého projektu je národní kulturní památka, dvacet metrů vysoká Královická Tvrz ze 14. stolení stojící přímo v areálu, do jejíž záchrany jsme se rozhodli investovat. V I. etapě se jedná o výstavbu 5 rodinných dvojdomů + 1 solitérní dům. Domy budou postaveny ve vysokém standardu bydlení, jako je např. tepelné čerpadlo a podlahové vytápění, lakované dřevěné dveře, zařizovací předměty v koupelnách Villeroy & Boch, dvouvrstvá dřevěná podlaha, venkovní předokenní žaluzie atd. Vice informací naleznete také na webu www.novekralovice.cz

Popis lokality: Výhodou tohoto projektu je také jeho dopravní dostupnost. Linky MHD č. 229 a PID č. 366 zajišťují autobusové spojení přímo do stanice metra A Depo Hostivař. Ze stanice metra C Háje lze využít linky MHD a PID č. 232, 267, 381, 382, 383, 387 do Uhříněvsi a odtud pokračovat autobusy č. 229 nebo 366, případně je možné využít vlakového spojení City Elefant do Prahy z nádraží Praha Uhříněves.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

NOVÉ KRÁLOVICE spol. s r.o.
Kontaktovat prodejce
NOVÉ KRÁLOVICE spol. s r.o.
TOPlist