39 036 aktuálních nabídek
od 886 realitních kanceláří a soukromníků

Nové Královice

Královice, městská část Praha 22

Cena neuvedena

Základní údaje

Datum vložení 19. listopadu 2021 Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Stránky projektu https://www.novekralovice.cz/

Popis developerského projektu

Developerský projekt Nové Královice vytváří nové jádro obce – náměstí s jezírkem a vzrostlou zelení, restaurací, kavárnou a novou budovou radnice. Je situován do klidné části obce poblíž chráněného území – údolí Rokytka.

Dominantou celého projektu je národní kulturní památka, dvacet metrů vysoká Královická Tvrz ze 14. stolení stojící přímo v areálu, do jejíž záchrany jsme se rozhodli investovat. V I. etapě se jedná o výstavbu 5 rodinných dvojdomů + 1 solitérní dům. Domy budou postaveny ve vysokém standardu bydlení, jako je např. tepelné čerpadlo a podlahové vytápění, lakované dřevěné dveře, zařizovací předměty v koupelnách Villeroy & Boch, dvouvrstvá dřevěná podlaha, venkovní předokenní žaluzie atd. Vice informací naleznete také na webu www.novekralovice.cz

Popis lokality:
Výhodou tohoto projektu je také jeho dopravní dostupnost. Linky MHD č. 229 a PID č. 366 zajišťují autobusové spojení přímo do stanice metra A Depo Hostivař. Ze stanice metra C Háje lze využít linky MHD a PID č. 232, 267, 381, 382, 383, 387 do Uhříněvsi a odtud pokračovat autobusy č. 229 nebo 366, případně je možné využít vlakového spojení City Elefant do Prahy z nádraží Praha Uhříněves.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

NOVÉ KRÁLOVICE spol. s r.o.
Kontaktovat prodejce
NOVÉ KRÁLOVICE spol. s r.o.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde