48 429 aktuálních nabídek
od 898 realitních kanceláří a soukromníků

Nové rodinné domy Holubice Hills, s.r.o.

obec Holubice, okres Vyškov

od 5.490.000 Kč
Dokončení výstavby:konec roku 2020
Počet domů:18
Velikosti od:120 m2
Datum vložení:8. 4. 2020
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Stále přemýšlíte, zda li bydlet v bytě ve městě, nebo v domě na okraji? Máme řešení. Připravili jsme pro Vás developerský projekt 18-ti řadových domů, které se nachází strategicky 10 minut od Brna nebo 6 minut od Slavkova.

Občanskou vybavenost, kterou každý den potřebujete, najdete v obci HOLUBICE, kde se nachází Vaše nová adresa. Projekt je připravený s citem k rodinnému životu. Nízké měsíční náklady na bydlení, kvalitní materiály, vysoké standardy a vlastní zahrada Vám zajistí krásný pocit z bydlení právě u nás v Holubicích.

V této lokalitě bude postaveno 18 rodinných domů s dispozicí 4+kk, vlastním oploceným pozemkem, vlastním parkovacím stáním pro auta. Domy jsou připraveny k nastěhování v roce 2020.​

OKOLÍ:
V přímém sousedství vyroste za finanční podpory společnosti Holubice Hills, s.r.o. obci, volnočasová a odpočinková zóna „U Curdíku“, kde najdou vyžití hlavně děti a jejich rodiče. Autobusová zastávka přímo u projektu. Pro golfové nadšence je zde golfové hřiště ve vzdálenosti 6,3 km. Přírodní koupací biotop KOVALOVICE - 8 min autem od domu. Koupaliště Slavkov - 9 minut autem. Zámecký park Slavkov - 7 min autem.

LOKALITA:
Holubice je obec na východním okraji Brna, ležící necelých 10 km od hranice Brna. Celá lokalita je dostupná přímo ze sjezdu na 210. km dálnice D1. Lokalita pozemku je situována ve výseči mezi dálnicí D1 a státní silnicí první třídy směrem na Uherské Hradiště a Slavkov. Ve vzdálenosti jednoho kilometru od projektu je k dispozici mateřská a základní škola, případně v sousedních Šlapanicích a Slavkově, vzdálených 9 km, je též mateřská i základní škola. Ve Šlapanicích i Slavkově jsou pak též gymnázia, střední odborné školy a učiliště jsou k dispozici v Tuřanech a Rousínově. Samozřejmě nesmíme zapomenout na Brno.
Kategorie
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
od 120 m2
Počet domů:
18
Datum vložení:
8. 4. 2020
Volné nemovitosti:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

Holubice Hills, s.r.o.

Nemovitost nabízí

Holubice Hills, s.r.o.

Dubinské Kaštánky 13
Dobříš
26301

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (3+8) je: (11)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

Holubice Hills, s.r.o.

TOPlist