39 808 aktuálních nabídek
od 878 realitních kanceláří a soukromníků

Panský Ovčín

Kařez, okres Rokycany

od 2.250.120 Kč
Počet bytů:14
Dispozice bytů:1+kk až 3+kk
Velikosti od:31,23 m2
Velikosti do:76,12 m2
Datum vložení:28. 7. 2020
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Venkovský dům se 14 byty s jedinečnou zahradou na úpatí lesa mezi CHKO Křivoklátsko a CHKO Brdy se skvělou dostupností do Prahy i Plzně po D5. V pěším dosahu veškerá občanská vybavenost.

Na místě, kde po několik staletí stávala stará stodola patřící rodu Colloredo-Mannsfeldů, nyní vzniká venkovský dům se 14 byty s rodinnou atmosférou respektující ducha místa.

Klidné místo na úpatí Kařízské hory najdete v malebné vsi Kařez mezi CHKO Křivoklátsko a CHKO Brdy se skvělou dostupností do Prahy (25 min po D5) i Plzně (20 min po D5). V pěším dosahu je veškerá občanská vybavenost (školka, škola, pošta, obchod, restaurace, autobusová a železniční zastávka, sportoviště). Přímo u domu jsou turistické a cyklistické stezky.

Energeticky velmi úsporný dům zaručuje nízké náklady na bydlení. V interiéru jsou použity kvalitní materiály - třívrstvé dubové podlahy, dřevěné dveře z masivu s historickým kováním sladěným s okenními kličkami, dřevěná okna s izolačními trojskly v rustikálním provedení, originální dlažba a obklady, sanitární zařízení značek VitrA a Roca. Ústřední vytápění centrálním kondenzačním kotlem značky Vaillant. Předpokládaný termín dokončení je 31.12.2020.

Obyvatelům domu je k dispozici jedinečná zahrada se vzrostlými stromy, zahradní pecí pro přípravu pizzy, masa, zeleniny a pečiva pod zastřešenou pergolou s posezením, dále vyvýšené záhony, ovocný sad, originální dětské hřiště se stinnou terasou pro rodiče, zahradní sklady namísto sklepů a parkovací stání v uzavřené zahradě s automatickou vjezdovou bránou na dálkové ovládání - to vše navržené uznávanou architektkou Ing. Arch. Jitkou Dvorskou. Dle jejího návrhu bude zahrada osazena ovocnými a kvetoucími stromy a keři, o jejichž závlahu se postará úsporný automatický kapénkový systém využívající dešťovou vodu z vlastních retenčních nádrží.

Celková cena je včetně jednoho parkovacího stání na uzavřeném pozemku, zahradního skladu ideálního k uskladnění kol, lyží, dětského a zahradního vybavení a podílu na společné zahradě.

Více informací o projektu a aktuální nabídku volných bytů najdete na webových stránkách www.panskyovcin.com.

Přijeďte poznat kouzelné místo k žití v nádherné krajině plné rybníků, lesů a hájů. Těšíme se na Vás.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
31,23 m2 - 76,12 m2
Počet bytů:
14
Dispozice bytů:
1+kk až 3+kk
Datum vložení:
28. 7. 2020

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

Panský Ovčín

Nemovitost nabízí

Panský Ovčín

Kařez 98
Kařez
33808

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (4+6) je: (10)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

Panský Ovčín

TOPlist