38 419 aktuálních nabídek
od 871 realitních kanceláří a soukromníků

Petrův Grunt

Jablonec nad Jizerou, 73 č.p.

od 4 875 000 Kč

Základní údaje

Datum vložení 6. ledna 2022 Volné nemovitosti 3
Stránky projektu https://petruv-grunt.cz/

Popis developerského projektu

V krkonošském Bratrouchově nedaleko Rokytnice nad Jizerou vzniká nový projekt Petrův Grunt. Jméno si získal na základě rozmanité historie. Původní a již dlouhou dobu nepoužívaný hotel z 80. let projde kompletní proměnou na apartmánové jednotky a z chátrajícího pionýrského tábora vzniknou útulné krkonošské roubenky.


Apartmány:

Petrův Grunt nabízí 25 prostorných apartmánů v objektu bývalého hotelu Omegu z 80. let. Tento objekt, označen jako objekt A“, projde celkovou proměnou. Na každém patře vzniknou apartmány s terasami i balkóny. Jednotky jsou orientovány na jih. 


Mezi výhody tohoto projektu patří chytrá řešení developera - například v prvním patře jsou plánovány bezbariérové jednotky, objekt bude disponovat parkováním v blízkosti apartmánů a díky výtahu budete mít pohodlný přístup ke svému bytu.


2MKZ pro Vás plánuje revitalizovat přilehlé okolí a vytvořit tak ucelený komplex. Třešničkou Petrova Gruntu bude samostatné wellness či hospůdka.


Lokalita:

Petrův Grunt je umístěný na vrstevnici v Bratrouchově v Libereckém kraji. Malebná vesnice v krkonošském podhůří se nachází jen pár kilometrů od lyžařského centra v Rokytnici nad Jizerou.


V okolí naleznete mnoho zajímavých turistických i cyklistických tras, sjezdovek, nebo vyhlídek. Přilehlé obce nebo města nabízí variabilní možnosti, jak trávit volný čas na horách. V Poniklé naleznete muzeum krkonošských řemesel, ve Vítkovicích sjezdovku Aldrov a nebo třeba koupaliště v Jablonci nad Jizerou. Krkonoše nabízí mnoho možností pro sportovní vyžití i pro trávení volného času.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

2MKZ Petrův grunt
Kontaktovat prodejce
2MKZ Petrův grunt
TOPlist