38 368 aktuálních nabídek
od 878 realitních kanceláří a soukromníků

Polyfunkční dům Letná

Brno - Bystrc

od 58.000 Kč/m2 + DPH

Základní údaje

Datum vložení 24. srpna 2021 Velikosti nemovitostí od 193 m² do 408 m²
Energetická náročnost B - Velmi úsporná Volné nemovitosti 5
Stránky projektu https://www.fiedlerreality.cz/developerske-projekty/polyfunkcni-dum-letna-60085

Popis developerského projektu

Komerční prostory dvě komerční jednotky v 1.PP – v úrovni chodníku u zastávky MHD o podlahových plochách 408m2 a 273m2, možnost dělení a slučování ploch; tři komerční jednotky v 1.NP s přímým vstupem z chodníku o podlahových plochách 219m2,193m2 a 149m2; účel využití: obchody, kanceláře, služby, ordinace; nevhodné pro restauraci, bar, stomatologii; možnost dokoupení skladů; dostatek venkovních parkovacích míst i garážových stání; dokončení dle požadavků klienta na jeho náklady; termín realizace podzim 2021 – jaro 2024.

CENA:

Níže uvedené ceny zahrnují hodnotu rozestavěné jednotky bez dokončovacích prací a dispozičních úprav (standard provedení zahrnuje obvodové zdivo jednotky bez omítek, betonové podlahy, velkoformátové hliníkové výkladce s trojskly, přípravu nápojných bodů v instalačních šachtách, vzduchotechniku dle dokumentace pro stavební povolení).

Cena podlahové plochy v 1.PP: 58.000Kč/m2 + DPH

Cena podlahové plochy v 1.NP: 61.000Kč/m2 + DPH

Po podpisu Rezervační smlouvy úhrada 5% ceny + DPH, lhůta 6 měsíců na projednání, projekční práce a stanovení cen pro dokončovací práce, které provede zhotovitel stavby. Podpis smlouvy o budoucí kupní smlouvě.


LOKALITA:
Na severozápadním okraji města Brna se rozkládá brněnská čtvrť Bystrc, která se se svojí rozlohou 2724 hektarů a téměř 24 000 obyvateli stala největší městskou částí Statutárního města Brna. Polyfunkční dům Letná poskytne nejen možnost bydlení, ale i využití komerčních prostor pro rozšíření občanské vybavenosti (obchodní prostory, služby, ordinace), které jsou v této oblasti s ohledem na počet obyvatel nedostatečné. Komerční jednotky tak mají velký potenciál v cílové skupině obyvatel z bezprostředního okolí domu. Rovněž prodloužení stávající tramvajové trati propojující nově realizovanou bytovou zástavbu Kamechy s centrem Brna, tak přispěje k možnosti využívání MHD velkému počtu obyvatel.

V případě zájmu prosím kontaktujte makléře:
Ing. Ivana Tošovská
tosovska@fiedlerreality.cz
+420 604 215 282

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

FIEDLER REALITY s.r.o.
Kontaktovat prodejce
FIEDLER REALITY s.r.o.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde