38 525 aktuálních nabídek
od 873 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence Hálkova

ulice Hálkova, České Budějovice

od 3.300.000 Kč

Základní údaje

Datum vložení 23. února 2021 Počet bytů 30
Počet domů 1 Dispozice bytů 1+kk až 3+kk
Velikosti nemovitostí od 36 m² do 80 m² Energetická náročnost B - Velmi úsporná
Stránky projektu https://bytyhalkova.cz/

Popis developerského projektu

Pražské předměstí, prestižní českobudějovická lokalita, místo s nezaměnitelným geniem loci. Právě v jejím srdci nyní vzniká originální a nezaměnitelná rezidence Hálkova, je další z rezidenčních projektů společností OMEGA & partners, podle návrhu architekta Martina Kouby. Rezidence Hálkova nabídne prémiové byty v dispozicích od 1+kk, 2kk, 3kk až po střešní penthousy 4kk s překrásnými výhledy.

Stavba bude započata na jaře 2021 a její dokončení se plánuje na prosinec roku 2023.

Pražské předměstí patří dlouhodobě k nejvyhledáva­nějším městským částem. Prestižní čtvrť tvořená bytovou a vilovou zástavbou, místo s nezaměnitelným geniem loci. Zde si naplno vychutnáte klid této lokality, která je výjimečná také svou dostupností. Za pár minut se můžete procházet u řeky Vltavy nebo nakupovat v IGY.

Projekt spojuje kvalitu moderního městského bydlení s pocitem volnosti.

Z hlediska služeb je neocenitelná blízkost obchodního centra IGY, které nabízí jak veškeré služby od nákupů, kavárny až po restaurace.

Byty v rezidenčním pro­jektu Hálkova jsou navrženy ve vysokém standardu PREMIUM. Samozřejmostí jsou značkové podlahy , zařizovací předměty v koupelnách a na WC, dlažba a obklady, velkoformátová okna, vnitřní dveře výšky 220, sádrové omítky.

Na balkonech a terasách jsou položeny dřevěné terasy. Hlavní vstup do domu a garáží je zabezpečen čipovým přístupovým systémem. zvonky u vchodů jsou vybaveny videotelefonem. kamerový systém v podzemních garážích a společných prostorech je pro nás samozřejmostí.

Všechny byty v rezidenci Hálkova mají terasy nebo lodžie. Z vrchních pater si můžete užívat krásné výhledy na okolí. Velkorysé terasy ve vyšších patrech Vám poskytnou rozšíření Vašeho bytu a neskutečnou atmosféru při posezení venku.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.
Kontaktovat prodejce
HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde