38 954 aktuálních nabídek
od 880 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence Hálkova

ulice Hálkova, České Budějovice

od 3.300.000 Kč
Zahájení výstavby:jaro 2021
Dokončení výstavby:12/2023
Počet domů:1
Počet bytů:30
Dispozice bytů:1+kk až 3+kk
Velikosti od:36 m2
Velikosti do:80 m2
Datum vložení:23. 2. 2021
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Pražské předměstí, prestižní českobudějovická lokalita, místo s nezaměnitelným geniem loci. Právě v jejím srdci nyní vzniká originální a nezaměnitelná rezidence Hálkova, je další z rezidenčních projektů společností OMEGA & partners, podle návrhu architekta Martina Kouby. Rezidence Hálkova nabídne prémiové byty v dispozicích od 1+kk, 2kk, 3kk až po střešní penthousy 4kk s překrásnými výhledy.

Stavba bude započata na jaře 2021 a její dokončení se plánuje na prosinec roku 2023.

Pražské předměstí patří dlouhodobě k nejvyhledáva­nějším městským částem. Prestižní čtvrť tvořená bytovou a vilovou zástavbou, místo s nezaměnitelným geniem loci. Zde si naplno vychutnáte klid této lokality, která je výjimečná také svou dostupností. Za pár minut se můžete procházet u řeky Vltavy nebo nakupovat v IGY.

Projekt spojuje kvalitu moderního městského bydlení s pocitem volnosti.

Z hlediska služeb je neocenitelná blízkost obchodního centra IGY, které nabízí jak veškeré služby od nákupů, kavárny až po restaurace.

Byty v rezidenčním pro­jektu Hálkova jsou navrženy ve vysokém standardu PREMIUM. Samozřejmostí jsou značkové podlahy , zařizovací předměty v koupelnách a na WC, dlažba a obklady, velkoformátová okna, vnitřní dveře výšky 220, sádrové omítky.

Na balkonech a terasách jsou položeny dřevěné terasy. Hlavní vstup do domu a garáží je zabezpečen čipovým přístupovým systémem. zvonky u vchodů jsou vybaveny videotelefonem. kamerový systém v podzemních garážích a společných prostorech je pro nás samozřejmostí.

Všechny byty v rezidenci Hálkova mají terasy nebo lodžie. Z vrchních pater si můžete užívat krásné výhledy na okolí. Velkorysé terasy ve vyšších patrech Vám poskytnou rozšíření Vašeho bytu a neskutečnou atmosféru při posezení venku.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
36 m2 - 80 m2
Počet domů:
1
Počet bytů:
30
Dispozice bytů:
1+kk až 3+kk
Datum vložení:
23. 2. 2021
Volné nemovitosti:
Stránka projektu:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nemovitost nabízí

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Volejbalistů 1793/3
České Budějovice 2
37001

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (5+5) je: (10)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

TOPlist