38 413 aktuálních nabídek
od 871 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence Hálkova

České Budějovice, Hálkova

od 3 300 000 Kč

Základní údaje

Datum vložení 14. prosince 2021 Počet bytů 30
Počet domů 1 Dispozice bytů 1+kk až 3+kk
Velikosti nemovitostí od 36 m² do 80 m² Energetická náročnost B - Velmi úsporná
Volné nemovitosti 1 Stránky projektu https://bytyhalkova.cz/

Popis developerského projektu

Pražské předměstí, prestižní českobudějovická lokalita, místo s nezaměnitelným geniem loci. Právě v jejím srdci nyní vzniká originální a nezaměnitelná rezidence Hálkova, je další z rezidenčních projektů společností OMEGA & partners, podle návrhu architekta Martina Kouby. Rezidence Hálkova nabídne prémiové byty v dispozicích od 1+kk, 2kk, 3kk až po střešní penthousy 4kk s překrásnými výhledy.


Stavba bude započata na jaře 2021 a její dokončení se plánuje na prosinec roku 2023.


Pražské předměstí patří dlouhodobě k nejvyhledáva­nějším městským částem. Prestižní čtvrť tvořená bytovou a vilovou zástavbou, místo s nezaměnitelným geniem loci. Zde si naplno vychutnáte klid této lokality, která je výjimečná také svou dostupností. Za pár minut se můžete procházet u řeky Vltavy nebo nakupovat v IGY.


Projekt spojuje kvalitu moderního městského bydlení s pocitem volnosti.


Z hlediska služeb je neocenitelná blízkost obchodního centra IGY, které nabízí jak veškeré služby od nákupů, kavárny až po restaurace.


Byty v rezidenčním pro­jektu Hálkova jsou navrženy ve vysokém standardu PREMIUM. Samozřejmostí jsou značkové podlahy , zařizovací předměty v koupelnách a na WC, dlažba a obklady, velkoformátová okna, vnitřní dveře výšky 220, sádrové omítky.


Na balkonech a terasách jsou položeny dřevěné terasy. Hlavní vstup do domu a garáží je zabezpečen čipovým přístupovým systémem. zvonky u vchodů jsou vybaveny videotelefonem. kamerový systém v podzemních garážích a společných prostorech je pro nás samozřejmostí.


Všechny byty v rezidenci Hálkova mají terasy nebo lodžie. Z vrchních pater si můžete užívat krásné výhledy na okolí. Velkorysé terasy ve vyšších patrech Vám poskytnou rozšíření Vašeho bytu a neskutečnou atmosféru při posezení venku.

Nabízené nemovitosti developerského projektu (1)

Zobrazit vše

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.
Kontaktovat prodejce
HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.
TOPlist