38 413 aktuálních nabídek
od 871 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence Hamerská

Olomouc

od 6 100 000 Kč

Základní údaje

Datum vložení 14. prosince 2021 Počet domů 8
Velikosti nemovitostí od 150 m² do 162 m² Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Stránky projektu https://www.metr2reality.cz/rd-hamerska

Popis developerského projektu

Funkčnost. Estetika. Prostornost.

To vše nabízí nový projekt Rezidence Hamerská zasazený do ojedinělé lokality v městské části Holice v Olomouci, ulice Kopřivová.

Jedná se o soubor osmi moderních rodinných domů, které se nachází ve slepé ulici a vytváří tak soukromý sektor. Atraktivní nemovitosti jsou dispozičně řešeny jako 5+kk, nabízí velkorysou užitnou plochu 162 m2. Dominantou domu je bezesporu velkorysý obytný prostor s jídelnou a kuchyňským koutem o výměře 43 m2. Prostor je osazen francouzským oknem, kterým se vstupuje na terasu a dále do zahrady. Nové rodinné domy disponují okny s kvalitními trojskly a díky velikosti oken je celý dům příjemně prosvětlen.

Před domy jsou k dispozici vždy dvě parkovací stání. V nabídce je za příplatek i možnost efektivně řešeného přístřešku se solárními panely. Klientské změny jsou po domluvě možné, nabídka je však časově omezena. Zahrady domů jsou situovány na jih. Každá zahrada má svůj zadní samostatný přístup.

V okolí lokality se nedaleko nachází množství zeleně, Holický les, cyklostezky a rybník „Amerika“ s možností rekreačního vyžití. V rámci prodeje zajišťujeme finanční servis.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

metr2 reality s.r.o.
Kontaktovat prodejce
metr2 reality s.r.o.
TOPlist