51 882 aktuálních nabídek
od 899 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence Otín

Jindřichův Hradec

od 7 900 000 Kč

Základní údaje

Datum vložení 23. března 2022 Energetická náročnost C - Úsporná
Nabízené nemovitosti 11 Stránky projektu https://hanzlikovareality.cz/nemovitosti/prodej-12-bytovych-jednotek-4-kk-a-5-kk-rezidence-otin-jindrichuv-hradec-developersky-projekt-127656/

Popis developerského projektu

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu bytových domů „rezidence Otín“ u Jindřichova Hradce. Otín je část Jindřichova Hradce, vzdálený 3,5 km jihovýchodně od centra. Lokalita je dostupná MHD, objekt bude celý oplocený, s vlastním parkovištěm o kapacitě 24 míst, vlastním rybníčkem s posezením a možností relaxace. Celý areál se skládá ze 4 bytových domů (A,B,C,D). Každý dům má tři podlaží o jedné bytové jednotce 4kk nebo 5kk, každý byt má balkon, spodní byty mají terasy. Lokalita nabízí budoucím vlastníkům vše co k modernímu bydlení patří, do Jindřichova Hradce je to jen pár minut jízdy, nedaleko se nachází Česká Kanada, která vybízí ke sportovnímu využití.


Byty jsou velkoryse vyřešené, dispozičně jako 4+kk a 5kk o čisté obytné ploše od 127,91 m2 do 191,03 m2. Součástí kupní ceny je dokončení bytu ve standardu (vinylové podlahy, dveře, koupelna, sanita), orientované jsou převážně na jiho-východ nebo jiho-východ-západ, tak aby byly prosvětlené a slunné.


K bytu je možné přikoupit vyhrazené parkovací stání za cenu 100.000,– Kč.


zahájení výstavby léto 2022, dokončení podzim 2024.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.
Kontaktovat prodejce
HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů