38 833 aktuálních nabídek
od 885 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence Pasohlávky

Pasohlávky u Brna

Cena neuvedena

Základní údaje

Datum vložení 24. listopadu 2021 Počet domů 16
Velikosti nemovitostí od 208 m² do 220 m² Energetická náročnost A - Mimořádně úsporná
Stránky projektu https://www.rezidencepasohlavky.cz/

Popis developerského projektu

Celkový záměr se rozkládá na 6ha a zahrnuje výstavbu samostatně stojících domů, řadových domů a apartmánových domů.
Začínáme nabídkou I. Etapy 16-ti samostatně stojících rodinných domů.

Abychom obyvatelům našich domů umožnili užívat si dostatek zeleně, vybudovali jsme vlastní studnu a zásobník vody s dostatečnou kapacitou ke každému domu. Kombinace kvalitních a moderních materiálů zaručuje minimální spotřebu energie. 

Domy jsou prodávány ve zkolaudovaném stavu s kompletními funkčními technologiemi, bez vnitřních úprav povrchů a zařizovacích předmětů.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

GAUTE, a.s.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde