48 903 aktuálních nabídek
od 906 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence u Grébovky

roh ulic Ctiradova a Vlastislavova, Praha 4 - Nusle

od 4.630.000 Kč
Počet bytů:27
Dispozice bytů:1+kk až 4+kk
Datum vložení:1. 3. 2019
Energetická náročnost: C - Úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

V novostavbě o šesti nadzemních podlažích, situované v tradiční městské zástavbě nedaleko centra a zároveň v blízkosti zeleně Havlíčkových sadů, vznikne 27 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk a dva komerční prostory.

Skladba bytů je navržena tak, aby byla zajímavá pro mladé páry, rodiny s dětmi, ale také coby investiční příležitost. Pro každý byt je v projektu zajištěno parkování v podzemních garážích.

Dům bude umístěn na rohu ulic Ctiradova a Vlastislavova v Nuslích na Praze 4. V bezprostřední blízkosti je Náměstí Bratří Synků poskytující veškerou občanskou vybavenost a díky tramvajovým spojům i skvělou dostupnost centra. Jedna ze stanic budoucího metra D je plánována přímo na Náměstí Bratří Synků a bude spojovat linku metra C - Pankrác a linku metra A - Náměstí Míru.

Popis lokality:

Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, specializované obchody, řadu restaurací a kaváren, pobočky bank, poštu i lékárny. V docházkové vzdálenosti jsou oblíbená divadla Na Fidlovačce a Na Jezerce. Přímé spojení je odtud do obchodních center Arkády Pankrác a NC Eden. K vycházkám vybízí kromě Havlíčkových sadů s vilou Gröbovka také blízký park u historické budovy nuselské radnice. V bezprostřední blízkosti jsou zastávka MHD Otakarova a Náměstí Bratří Synků. Jedna ze stanic budoucího metra linky D je plánována přímo na Náměstí Bratří Synků a bude spojnicí stanic linky C - Pankrác a linky A - Náměstí Míru.

V případě zájmu prosím kontaktujte makléře:

Tomáš Šenovský
+420 601 301 301
ugrebovky@ms-invest.cz
Energetická třída
C - Úsporná
Počet bytů:
27
Dispozice bytů:
1+kk až 4+kk
Datum vložení:
1. 3. 2019
Volné nemovitosti:

Volné nemovitosti developerského projektu

zobrazit vše (1)

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

Moravská stavební - INVEST a.s.

Nemovitost nabízí

Moravská stavební - INVEST a.s.

Pobřežní 394/12
Praha
18600

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (7+8) je: (15)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

Moravská stavební - INVEST a.s.

TOPlist