38 375 aktuálních nabídek
od 878 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence U havíře

ul. Hálkova, Plzeň

Cena neuvedena

Základní údaje

Datum vložení 14. září 2021 Dispozice bytů 1+kk a 3+kk
Velikosti nemovitostí od 40,30 m² do 104,0 m² Energetická náročnost D - Méně úsporná
Volné nemovitosti 3 Stránky projektu https://uhavire.cz/

Popis developerského projektu

Projekt „Rezidence U havíře“ je projektem, jehož ambicí je uspokojit poptávku širokého spektra zájemců o různé typy bytových jednotek. Potenciální zájemci se mohou těšit na bydlení, které vychází ze standardů 21.století ( dostatečné prosvětlení prostor, nízké provozní náklady, možnost využití výtahu, prostorných balkónů a teras pro venkovní relaxaci atd.) a zároveň se nenachází v některé z uniformních, moderně projektovaných novostaveb, zpravidla budovaných na periferiích větších měst, ale v historicky hodnotné, stavebně velmi poctivě dimenzovaném, secesním činžovním domě, situovaném v atraktivní části širšího centra města Plzně. Objekt byl postaven na začátku 20. století známým plzeňským architektem Karlem Bublou a zejména vzhled jeho uliční fasády a vnitřní společné části domu jsou z architektonického hledisky velmi ceněny.

Projekt od samého začátku nabízel jak malometrážní bytové jednotky, tak jednotky velkometrážní o různých dispozicích, umístěné v celkem sedmi nadzemních podlaží domu, z nichž bytové jednotky v 1.NP – 4.NP byly nabízeny v první fázi projektu a jednotky v 5.NP – 7.NP jsou v současnosti nabízeny ve fázi druhé, související s realizací atraktivní moderní dostavby, která je novostavbou na stávající hmotě.

Způsob prodeje bytových jednotek umožnuje přes navržený standard nově vzniknuvších jednotek realizovat dokončení „na míru“, tedy dle individuálních přání každého z potenciálních zájemců.

Projekt nabízí možnost zprostředkování pronájmu parkovacího stání v blízkosti domu za velmi příznivých podmínek. Pro byty velkometrážní je rovněž možné zajistit zprostředkování prodeje garáže v domě.

V rámci projektu bude zajištěna kompletní rekonstrukce tohoto secesního domu, která zahrnuje rekonstrukci fasád, výměnu páteřních vedení elektro, plynu, vody a odpadu, výměnu oken, vchodových dveří, střešní krytiny, výmalby spol. částí a k instalaci moderního výtahu. Většina z těchto úprav byla již realizována, některé z nich však budou uskutečněny ruku v ruce s realizací druhé etapy.
 

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

ERA Estate Agency Legal
Kontaktovat prodejce
ERA Estate Agency Legal
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde