38 833 aktuálních nabídek
od 885 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence u Vaňkovky

Ulice Opuštěná, Brno

Od 6. 977. 050 Kč

Základní údaje

Datum vložení 24. listopadu 2021 Dispozice bytů 1+kk až 4kk
Velikosti nemovitostí od 29,25 m² Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Volné nemovitosti 5 Stránky projektu https://rezidenceuvankovky.cz/

Popis developerského projektu

Díky zachování původní secesní budovy nabízíme atraktivní prostory s vysokými stropy, což v běžné výstavbě nedostanete. Vzdušnost a prostor jsou typické pro celý projekt. Komfortní bydlení, podnikání na skvělé adrese, konzervativní bezpečná investice, perspektivní lokalita, vysoké stropy, kvalitní vybavení, vysoký standard, nízké provozní náklady, sklepní kóje, parkování – to jsou přednosti projektu Rezidence U Vaňkovky.

Popis lokality:
Lokalita je exkluzivní svou dostupností do centra města, dosahem MHD a výjezdu z města na D1 i D2. Bulvár jehož součástí bude i náš projekt bude hlavní spojnicí nového nádraží s centrem města. Uživatelům nabídne pohled na dominantu Brna – katedrálu sv. Petra a Pavla. Padesát metrů široký bulvár bude lemován domy s obchody a službami v přízemí, bude mít široké chodníky se stromořadími a jeho nedílnou součástí bude tramvajová, motorová a cyklo doprava. Dané místo má perspektivu v budoucí nové zóně centra města, kdy výstavba této městské části již byla de facto zahájena.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

GAUTE, a.s.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde