38 419 aktuálních nabídek
od 871 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidenční areál Park Zličín

Praha

od 3 398 250 Kč

Základní údaje

Datum vložení 14. prosince 2021 Počet bytů 526
Dispozice bytů 1+kk až 4+kk Velikosti nemovitostí od 29,2 m² do 128,1 m²
Energetická náročnost B - Velmi úsporná Volné nemovitosti 1
Stránky projektu https://www.central-group.cz/lokalita/132

Popis developerského projektu

Oblíbená lokalita necelé 3 minuty chůze od metra B Zličín, kde vznikne v sedmi bytových domech 526 bytů s efektivními a promyšlenými dispozicemi od 1+kk po 4+kk.


Na své si tak přijdou singles, mladé páry i rodiny s dětmi. Uvnitř rezidenčního areálu projekt počítá s velkorysým privátním parkem, který se stane skvělým místem pro odpočinek i aktivní relaxaci. Většina bytů nabídne balkóny nebo prostorné terasy, sklepy a parkovací stání.


U všech bytů je nainstalován moderní systém větrání s rekuperací tepla pro zdravé a klidné bydlení.


Lokalita:


Pestrou občanskou vybavenost v okolí doplní zcela nová restaurace a další provozovny obchodů a služeb přímo v areálu projektu. Park Zličín je v sousedství nově připravované unikátní městské čtvrti „Nový Zličín“, která vyroste na místě současného průmyslového areálu. Rezidenční areál Park Zličín se nachází u stanice metra B Zličín, odkud se dá pohodlně a rychle dostat do centra Prahy. Velmi blízko je to také do nákupního a zábavního centra Metropole Zličín s mnoha obchody, restauracemi, službami a multikinem.


Dopravní dostupnost:


Necelé 3 minuty chůze ke stanici metra B Zličín i k mnoha autobusovým linkám. Autobusem na letiště Václava Havla do 15 minut, autem nebo MHD do centra Prahy (Václavské náměstí) do 20 minut.

Nabízené nemovitosti developerského projektu (1)

Zobrazit vše

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

CENTRAL GROUP a.s.
Kontaktovat prodejce
CENTRAL GROUP a.s.
TOPlist