38 918 aktuálních nabídek
od 885 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidenční soubor Císařská vinice

Praha 5 na Císařce

od 5.120.349 Kč
Zahájení výstavby:6/2021
Dokončení výstavby:1/2023
Zahájení prodeje:4/2020
Počet domů:7
Počet bytů:72
Dispozice bytů:1+kk a 5+kk
Velikosti od:20 m2
Velikosti do:150 m2
Datum vložení:9. 2. 2021
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Rezidenční soubor Císařská vinice se nachází na sluncem zalitém jižním svahu Prahy 5 na Císařce, kousek od známého volnočasového parku Ladronky. Zde si naplno vychutnáte výhledy a klid této lokality, která je výjimečná také svou dostupností. Za pár minut se můžete procházet na Hradčanech nebo odpalovat na fairwayích Golf Clubu Praha – Motol. Lokalita je pro vinice vším, a ty nejlepší jsou označovány jako Grand Cru.

Architektem celého rezidenčního souboru, který zahrnuje sedm vil a dva bytové domy s 69 byty a několika prostory pro komerční využití, je známý pražský ateliér Podlipný Sladký architekti. Jejich architektura a řešení vnitřního prostoru propojuje Váš domov s okolím a zároveň Vám zajišťuje maximální míru soukromí. Chytré dispozice jsou velmi funkční a s důrazem na prostorné obývací místnosti a propojení s exteriérem. Každý z bytů má balkon nebo velkou terasu, byty v přízemí také předzahrádky. Rodinné domy disponují krásnými zahradami orientovanými na jih.

Velkorysé vily:

Nebbiolo, Grenache, Malbec, Syrah, Cabernet, Merlot, Pinot… to vše jsou významné odrůdy vinné révy, které naleznete ve slavných vínech, ale také názvy našich výjimečných rodinných domů. Stejně jako vinaři, také my jsme ladili každý detail tak, aby výsledek překonal veškerá Vaše očekávání. Vily jsou nízkoenergetické a s výjimečnými standardy, na kterých se podílel designér prof. Michal Froněk z ateliéru Olgoj Chorchoj. Samozřejmostí je vzduchotechnika s rekuperací vzduchu, vytápění a chlazení stropy, tepelné čerpadlo, velkoformátová okna s trojskly a předokenními žaluziemi, extenzivní zeleň na střechách, promyšlené dispozice a prostorná zahrada.

Chceme pro Vás ten nejlepší zážitek z bydlení. Oslovili jsme proto designéry prof. Michala Froňka a Jana Němečka ze známého studia Olgoj Chorchoj, které je držitelem ocenění Czech Grand Design. Studio Olgoj Chorchoj vystavovalo například v galerii Moss a v Radio House Gallery v New Yorku, v londýnské galerii Vessel, vystavuje také na milánském Design Weeku. Michal Froněk osobně navrhuje pro Císařskou vinici detaily interiérových řešení a vybírá standard vybavení.

K bytu patří i výhled, k domu zahrada, k celému rezidenčnímu souboru také veřejný prostor. Oslovili jsme tedy známého krajináře a zahradního architekta Ferdinanda Lefflera z ateliéru Flera, aby jej pro Vás navrhl tak, abyste měli krásný každodenní výhled, funkční zahradu a park, ve kterém budete rádi trávit volný čas.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
20 m2 - 150 m2
Počet domů:
7
Počet bytů:
72
Dispozice bytů:
1+kk a 5+kk
Datum vložení:
9. 2. 2021
Volné nemovitosti:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

JRD Development s.r.o.

Nemovitost nabízí

JRD Development s.r.o.

Korunní 810/104
Praha
10100

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (3+6) je: (9)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

JRD Development s.r.o.

TOPlist