38 375 aktuálních nabídek
od 878 realitních kanceláří a soukromníků

Rodinné domy CITADELA 16

Praha 4 - Libuš

Základní údaje

Datum vložení 10. srpna 2021 Počet domů 16
Velikosti nemovitostí od 304,3 m² do 405,0 m² Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Volné nemovitosti 1 Stránky projektu https://www.citadela16.cz/

Popis developerského projektu

Představujeme vám výjimečný projekt Citadela 16, moderní bydlení budoucnosti pro komfortní rodinný život. Šestnáct velkoryse navržených městských vil je umístěno v uzavřeném areálu s vlastním centrálním vstupem, to vše v obklopení klidné lokality Prahy 4 – Libuš plné zeleně.

Vily se mohou pyšnit svou velikostí, prostorností a možností variabilního využití. K dispozici jsou dva typy domů; jeden s užitnou plochou přes 300 metrů čtverečních a druhý, ještě větší, s výměrou přesahující 400 metrů čtverečních.

Luxusní rodinné vily jsou navrženy ve dvou základních typech s třemi podlažími a podobným dispozičním řešením. Snížené přízemí vil má standardní velkoformátová okna a přes den tak skrz ně můžete čerpat denní dávku světla i čerstvého vzduchu. V létě si díky tomu zase můžete užívat slunečních paprsků, které prostory krásně prosvětlí a prozáří. Právě to je jednou z největších výhod tohoto projektu – toto řešení přímo vybízí k tomu, abyste si splnili své sny a vybudovali si v této části třeba vlastní wellness studio s bazénem, posilovnu, hernu, domácí kinosál nebo třeba samostatnou bytovou jednotku. Snížená část je navíc přístupná rovnou z garážového prostoru. Každá vila má k dispozici dvě až tři garážová stání, která mohou být uzavřena sekčními garážovými vraty.

V přízemí se nachází hlavní obytná část. Ta zahrnuje velkoryse řešenou obývací místnost a velkoryse řešenou kuchyni s přístupem na terasu v zahradním průčelí a pracovnu, která může alternativně posloužit jako pokoj pro hosty s vlastním hygienickým zázemím. V patře jsou umístěné tři ložnice také s vlastním sociálním zařízením.

Na střechách vil se rozprostírají velké slunečné terasy, kde si budete moci se svými nejbližšími vychutnat krásné výhledy do okolí. Bezpečí a soukromí pro celou rodinu je samozřejmostí.

Lokalita:

Projekt Citadela 16 je situovaný v klidné části Libuše. Obrovskou výhodou je jeho poloha u budoucí stanice metra D Libuš, kam pohodlně dojdete ze svého domova za pár minut. V blízkosti se také už v roce 2022 bude nacházet tramvajová stanice. Cestu na zastávku hromadné dopravy si můžete zpříjemnit procházkou přes krásný městský park, který vznikne přímo vedle projektu. Dopravní dostupnost lokality je výborná už nyní. V blízkosti se nacházejí zastávky několika autobusových linek, které vás dovezou na stanici metra C Kačerov.

Výstavba nového městského centra a parku v těsném sousedství plánované stanice metra Libuš bude impulsem pro zahájení rozsáhlejší revitalizace pozemků i nemovitostí v celém okolí. Dá se očekávat, že se tím kvalita života v tomto městském prostředí dostane na ještě vyšší úroveň.

Kousek od projektu se nachází The PRAGUE BRITISH SCHOOL, oblíbená akademie Wonderland a několik dalších veřejných a soukromých mateřských a základních škol. Klidné prostředí je typické také dostatkem zeleně, která působí jako oáza a přímo láká k aktivnímu trávení volného času. Můžete si například vyjet na kole do Modřanské rokle nebo si udělat rodinnou procházku v Komořanském lese.

Libuš patří mezi dynamicky se rozvíjející městské části Prahy a nabízí klidné bydlení pro rodiny s veškerou občanskou vybaveností, bezproblémovou dopravní dostupností do centra, kterou brzy doplní plánované otevřené nové trasy metra D a tramvaje, a perfektní infrastrukturu navazující na Jižní spojku, Pražský okruh, brněnskou D1 či na ulici Novodvorská a Modřanská s dalšími dopravními možnostmi včetně tramvaje a vlaku.

V případě zájmu kontaktujte prosím makléře:
Bc.Robert Poppl
tel.: 608 832 362
e-mail: robert.poppl@bohemianestates.com

Nabízené nemovitosti developerského projektu (1)

Zobrazit vše

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Bohemian Estates International, s.r.o.
Kontaktovat prodejce
Bohemian Estates International, s.r.o.
TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde