47 363 aktuálních nabídek
od 914 realitních kanceláří a soukromníků

Rodinné domy Lipůvka

Lipůvka, okres Blansko

od 7.073.500 Kč
Počet domů:14
Datum vložení:29. 7. 2020
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Toužíte po dokonalém spojení výhod městského bydlení s klidem života na venkově a blízko přírody? Pak je přesně pro vás určen projekt 2. etapy výstavby nízkoenergetických rodinných domů v Lipůvce.

Lokalita Nad Cihelnou nabízí klid, větší bezpečí pro děti, bezproblémové parkování, soukromí vlastní zahrady a zároveň Brno i s jeho rozsáhlou infrastrukturou doslova za rohem.

Rodinné domy jsou navrženy tak, aby vám dělaly jen a jen radost. Chrání vaše zdraví i rodinný rozpočet, a navíc jsou ekologické. Postavili jsme je ve vysoce úsporném energetickém standardu a použili jsme současné vyspělé technologie i materiály. Díky tomu přináší technické řešení domu minimální provozní náklady a vysokou kvalitu vnitřního prostředí díky řízenému větrání.

Pozemky pro výstavbu rodinných domů jsou situovány na mírném svahu s jižní orientací a krásným výhledem na okolní lesy. Lokalita 2. etapy zahrnuje celkem 14 pozemků o výměrách od 500 do 950 m2.

Navrhli jsme pro vás dva základní typy domů. Stačí si jen vybrat.

Lokalita:
Lipůvka se nachází v Jihomoravském kraji v okrese Blansko. Má přibližně 1300 obyvatel a patří mezi velmi vyhledávané lokality pro bydlení kvůli skvělé dopravní dostupnosti, krásné okolní přírodě a kvalitní občanské vybavenosti.

Doprava:
Brno 10 min., Kuřim 5 min., Blansko 15 min.
Hypermarkety GLOBUS a BAUHAUS 8 min.
Supermarkety Albert, PENNY, Lidl 5 min.
Kategorie
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Počet domů:
14
Datum vložení:
29. 7. 2020
Stránka projektu:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

Bomavet, s.r.o.

Nemovitost nabízí

Bomavet, s.r.o.

Böhmova 768/1
Brno
62100

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (8+4) je: (12)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

Bomavet, s.r.o.

TOPlist