48 429 aktuálních nabídek
od 898 realitních kanceláří a soukromníků

Rodinné domy Škvorec

Škvorec, Praha - východ

od 9.413.400 Kč
Velikosti od:142,89 m2
Velikosti do:211,14 m2
Datum vložení:20. 5. 2020
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Výstavba rodinných domů v lokalitě Škvorec je jedinečným projektem, který v současnosti pro Vás stavíme. Jedná se o velmi luxusní spojení moderního, přesto rodinného bydlení.

Cena za zcela dokončený rodinný dům včetně pozemku je od 9 413 400 Kč.

Domy splňují veškeré požadavky na komfortní a moderního bydlení. V lokalitě nabízíme dva typy domů, kde jsou použity nejkvalitnější stavební materiály, jako jsou například cihly Porotherm „ T“ Profi ( uzavřená cihla plněná minerální vatou), která zaručuje minimální tepelné ztráty domu při zachování maximálního komfortu bydlení ( pevnost, ochrana proti hluku a požáru, vysoká tepelná ochrana a další). V bungalovech, Idea 13, užitná plocha domu je 142,89 m2 je součástí domu i garáž a zastřešená terasa. Další typ domu, Idea 10, užitná plocha domu je 211,14 m2, je složen z přízemí a prvního patra.

Moderní technologie:
Součástí domu IDEA 10 a IDEA 13 jsou tepelná čerpadla ( voda - vzduch) a podlahové vytápění s regulací jednotlivých pokojů. Fotovoltaická výroba elektřiny pro vlastní spotřebu a ohřev vody je opravdu TOP každého domu. FTV panely jsou umístěné na střechách domů, součástí FTV systému je i modulální vysokonapěťová baterie pro FTV systémy. Standardní vybavení domu Idea 10 i IDEA 13 zahrnuje také umístění nabíjecí stanice pro elektromobily EVlink Smart Wallbox.

Lokalita:
Škvorec je klidná obec, na okraji Prahy, s dojezdem do hlavního města během krátké chvíle. Jedná se o atraktivní klidnou lokalitu, která je ovšem blízko velkých měst a to i hlavního. Obec je plně občansky vybavena, včetně mateřské školky, dvou základních škol, praktického i zubního lékaře, knihovny, pošty, a v neposlední řadě i Úřadu městyse Škvorec. K dispozici je MHD, Sokol Škvorec, kulturní a sportovní vyžití. Samotná lokalita RD Škvorec je omezena počtem domů, splňuje požadavky na klid, soukromí, přesto dostupnost s okolím a spojení s přírodou.
Kategorie
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
142,89 m2 - 211,14 m2
Datum vložení:
20. 5. 2020
Volné nemovitosti:
Stránka projektu:

Volné nemovitosti developerského projektu

zobrazit vše (1)

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

IDEASTAV STAVEBNÍ s.r.o.

Nemovitost nabízí

IDEASTAV STAVEBNÍ s.r.o.

Mělnická 158
Tišice
27715

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (1+3) je: (4)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

IDEASTAV STAVEBNÍ s.r.o.

TOPlist