56 210 aktuálních nabídek
od 967 realitních kanceláří a soukromníků

Senior Resot Štěpánka

ulice Na Celně, Mladá Boleslav

od 2.551.000 Kč
Počet bytů:199
Dispozice bytů:1+kk až 3+kk
Velikosti od:37,6 m2
Velikosti do:88,8 m2
Datum vložení:7. 2. 2019
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Resort Štěpánka nabízí celkem 199 apartmánů 1+kk, 2+kk a doplňkově i 3+kk. Součástí každého apartmánu je soukromá obytná lodžie nebo terasa.

Senioři najdou přímo v areálu stravovací a zdravotní služby včetně sociální péče. V plánu je také například obchod, kavárna s knihovnou, kaple apod.

Nabytí nemovitosti bude realizováno formou družstevního vlastnictví.

Družstevníkem (členem bytového družstva) se může stát fyzická osoba (občan České republiky nebo členského státu Evropské unie) starší 18 let.

Uživatelem bytu v Resortu Štěpánka se bude moci stát každý, kdo dovršil 50let věku včetně jeho mladších rodinných příslušníků, popř. lidé nižšího věku s trvalým zdravotním postižením.

Důležitou informací je fakt, že na byty v družstevním vlastnictví stačí zájemci složit pouze 30% z kupní ceny. Zbývající část (ANUITA) bude rozpuštěna do měsíčních splátek po dobu splácení.

Zájemce může složit i vyšší částku, čímž se mu samozřejmě zvýhodní splátkový kalendář snížený o část splátky i o její úroky.

Popis lokality:

Resort navazuje na Lesopark Štěpánka a vznikne na pěkném a dobře dostupném místě v ulici Na Celně nedaleko Městského bazénu, hned vedle Kliniky Dr. Pírka a LDN.

Stavba nijak nezasáhne do lesoparku Štěpánka a ani se nejedná o tolik diskutovanou lokalitu kolem bývalé Restaurace Koliba a Hotelu Stefanie

V případě zájmu prosím kontaktujte makléře:
Tomáš Matějka
tel.:+420 777 271 039
e-mail: matejka@reality-drink.cz
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
37,6 m2 - 88,8 m2
Počet bytů:
199
Dispozice bytů:
1+kk až 3+kk
Datum vložení:
7. 2. 2019
Volné nemovitosti:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Nemovitost nabízí

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Husova 325
Mladá Boleslav II
29301

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (2+3) je: (5)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

TOPlist