38 413 aktuálních nabídek
od 871 realitních kanceláří a soukromníků

Terasy Branišovská

České Budějovice, Branišovská

od 3 600 000 Kč

Základní údaje

Datum vložení 14. prosince 2021 Počet bytů 28
Počet domů 3 Dispozice bytů 2+kk až 4+kk
Velikosti nemovitostí od 52 m² do 103 m² Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Stránky projektu https://terasybranisovska.cz/

Popis developerského projektu

Zahajujeme prodej bytových jednotek v nově stavěných bytových domech v klidné okrajové části města České Budějovice, v těsné blízkosti vysokoškolských kolejí a nedaleko lesoparku Stromovka.


V domech A,B,C se budou nacházet bytové jednotky o dispozicích 2+kk, 3+kk až po střešní penthausy o dispozicích 4+kk. Velikosti bytů jsou od 51,9 m2 + terasa 9,5 m2 u dispozice 2+kk, 78,2 m2 + 17 m2 terasa u bytu 3kk a 102,9 m2 + 55 m2 u střešních penthausů.


Každý byt má prostornou terasu, některé byty mají dokonce terasy dvě. Byty v přízemí mají své vlastní uzavřené zahrádky o výměře 80 m2.


Vytápění domu zajištěno dálkově z tepláren – aktuálně nejvýhodnější varianta. Cena bytu zahrnuje jeho nadstandardní kompletní dokončení dle výběru klienta (obklady, dlažby, podlahy, obložky, dveře, zařizovací předměty). K bytu je možné přikoupit vnitřní garážové stání nacházející se v 1.PP včetně sklepu umístěného za garážovým stáním za cenu 290 tis Kč.


Ceny bytů 2kk včetně DPH od 3,6 mil Kč.


Byty jsou vhodné i jako investice s možností zajištění nájemníka.


Lokalita:


Domy se nachází na hezkém, klidném místě, s příjemným výhledem do zeleně. V těsné blízkosti domů se nachází vysokoškolské koleje a lesopark Stromovka, kde najdete turistické stezky, které také slouží jako cyklostezky. Kousek od domu jsou zastávky MHD, nákupní centrum a veškerá občanská vybavenost.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.
Kontaktovat prodejce
HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.
TOPlist