40 415 aktuálních nabídek
od 877 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence Oskarka

ul. Oskara Nedbala, České Budějovice

od 2.484.805 Kč
Zahájení výstavby:začátek roku 2020
Dokončení výstavby:8/2022
Počet bytů:110
Dispozice bytů:1+kk až 4+kk
Velikosti od:37,4 m2
Velikosti do:119,5 m2
Datum vložení:11. 11. 2020
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Představujeme Vám výstavbu prvního živého zeleného domu v Českých Budějovicích – Rezidence Oskarka, která byla zahájena na začátku roku 2020 a její dokončení je naplánováno na srpen 2022.

Ve 2.NP – 8.NP je umístěno 110 bytových jednotek 1+kk – 4+kk vč. skladovacích kójí na podlaží.

Byty jsou navrženy s velkorysými terasami a balkony. Parkování na vnitřních stáních nebo liftparkeru. Příprava pro kuchyň a rekuperační jednotku.

Sanitární zařízení, podlahy, dlažby a dveře byly navrženy bytovým architektem v moderním designu. K útulnosti bydlení v tomto objektu přispěje nemalou měrou uzavřené atrium domu osázené zelení, které bude sloužit k relaxaci obyvatel domu.

Nově budovaný objekt Rezidence Oskarka má velmi dobrý koncept návrhu, díky němu dojde v jeho nejbližším okolí k výraznému zlepšení tepelného komfortu, a to zejména prostřednictvím optimální koncepce zelené infrastruktury z jižního směru. Tento budějovický projekt výrazně přesahuje nastavenou úroveň běžně realizovaných projektů a zařazuje se do elitní společnosti pokročilých návrhů, které snesou srovnání i s náročnou zahraniční konkurencí. (Podloženo certifikací GREENPASS)

Popis lokality:

Rezidence Oskarka se nachází na rohu ulic Oskara Nedbala a Václava Talicha v Českých Budějovicích. Je umístěna na sídlišti Šumava v atraktivní části města s veškerou občanskou vybaveností včetně školy a školky. V docházkové vzdálenosti se nachází multikino CINESTAR a k odpočinku slouží nově vybudovaný relaxační park. Centrum města je velice dobře dostupné městskou hromadnou dopravou.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
37,4 m2 - 119,5 m2
Počet bytů:
110
Dispozice bytů:
1+kk až 4+kk
Datum vložení:
11. 11. 2020
Volné nemovitosti:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

ADÁMKOVÁ REALITY spol. s r.o.

Nemovitost nabízí

ADÁMKOVÁ REALITY spol. s r.o.

F. A. Gerstnera 2151/6
České Budějovice
37001

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (7+6) je: (13)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

ADÁMKOVÁ REALITY spol. s r.o.

TOPlist