45 751 aktuálních nabídek
od 909 realitních kanceláří a soukromníků

Viladomy Třešňová

ul. Třešňová, Praha - Hloubětín

od 3.499.000 Kč
Počet bytů:7
Dispozice bytů:1+kk až 4+kk
Velikosti od:33,3 m2
Velikosti do:89,6 m2
Datum vložení:17. 9. 2020
Energetická náročnost: B - Velmi úsporná

Popis a vybavení nemovitosti

Bydlení v rodinném prostředí v lokalitě s veškerou vybaveností v dosahu a s dobrou dopravní dostupností nabízí náš nový projekt Viladomy Třešňová.

Všechny byty ve viladomech jsou navrženy s důrazem na komfort, úspory energií a zabezpečení. Jejich dispoziční řešení je 1+kk až 4+kk s možností atypického podkrovního bytu 6+kk. Domy mají vlastní oplocenou zahradu. Většina bytů má terasu nebo balkon. Komfortní jsou zejména terasy bytů v 1.NP, které ve svažitém terénu přecházejí v předzahrádku.

Lokalita:
Viladomy jsou umístěny na mírně svažitém pozemku nad Kyjským údolím v Praze 9. V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost.

Zajímavou možností je spojení do centra Prahy vlakem, který jezdí 4krát za hodinu ze stanice Praha-Kyje a v centru je za 11 minut.

Pokud by přes naši veškerou snahu dispozice či vybavení bytu neodpovídaly Vaším individuálním potřebám a požadavkům, jsme připraveni s Vámi projednat klientské změny a jako rodinná firma Vám vyjít maximálně vstříc. Za klientské změny neúčtujeme žádné poplatky ani přirážky.

Navrhněte si sami úpravy svého bytu – my Vám vyjdeme maximálně vstříc.
Energetická třída
B - Velmi úsporná
Velikost nemovitostí:
33,3 m2 - 89,6 m2
Počet bytů:
7
Dispozice bytů:
1+kk až 4+kk
Datum vložení:
17. 9. 2020
Volné nemovitosti:

Poloha na mapě

Kontakt prodejce:

QN DOMOV, s.r.o.

Nemovitost nabízí

QN DOMOV, s.r.o.

V olšinách 3383/126a
Praha
10000

Kontaktovat developera

Nevyplnujte

AntiSpam ochrana » součet čísel (1+4) je: (5)

zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

QN DOMOV, s.r.o.

TOPlist