40 210 aktuálních nabídek
od 878 realitních kanceláří a soukromníků
PROKONZULTA, a.s. nabízí

Prodej ostatního 1350 m²

Děčínská, Ústí nad Labem

Fotky 4
na dotaz
Výběrové řízení
Návštěvník
29
Již prohlíželo tuto nemovitost

Základní údaje

Datum vložení
1. prosince 2020
ID nemovitosti
20PP000003
Plocha celková
9 957 m²
Plocha pozemku
9 957 m²
Plocha užitná
1 350 m²
Plocha zastavěná
1 350 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Konstrukce
Jiná
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Dobrý

Popis nemovitosti

Předmětem výběrového řízení je areál čističky odpadních vod v k.ú. Střekov, obec Ústí nad Labem, zahrnující soubor věcí nemovitých a soubor věcí movitých, zapsaných v soupisu majetkové podstaty dlužníka SETUZA, a.s. a podrobně popsaný ve znaleckém posudku č. 27-2020.

Čistička odpadních vod (ČOV) Střekov se nachází v jiho-východní části města Ústí nad Labem, v areálu bývalé SETUZA, a.s. ČOV byla projektována jako čistírna průmyslových, splaškových a dešťových vod ze závodu SETUZA a.s. Ústí nad Labem, zajišťující mechanické předčištění a sekundární biologické čištění.

Navrhovatel prohlašuje, že:

- předmět výběrového řízení je v současné době užíván.

- na předmětu výběrového řízení jsou uzavřeny nájemní smlouvy, kopii těchto smluv obdržel organizátor před zahájením VŘ a je oprávněn je na vyžádání zájemcům předložit k nahlédnutí.

- předmět výběrového řízení je pojištěn u České pojišťovny, a.s., kopii pojistné smlouvy obdržel organizátor před zahájením VŘ a je oprávněn na vyžádání zájemcům pojistnou smlouvu předložit k nahlédnutí.

Předkupní právo:

Vzhledem k tomu, že součástí předmětu tohoto VŘ jsou rovněž stavby na pozemku jiného vlastníka, zadavatel VŘ je povinen postupovat v souladu s ustanovením §3056 Občanského zákoníku, a nabídnout tak po uzavření kupní smlouvy tuto část předmětu výběrového řízení předkupníkům.

Daňové aspekty:

Vzhledem k tomu, že předmětem výběrového řízení je nemovitý a movitý majetek, bylo na základě stanovených cen určeno, že na movitý majetek připadne částka ve výši 32 % z kupní ceny a tato část je zatížena DPH ve výši 21% a na nemovitý majetek připadne část ve výši 68 % z kupní ceny.

Termín pro podání nabídek končí dnem 15.1.2021 včetně do 12:00 hod.
Orientační nabídková cena je stanovena ve výši znaleckého posudku, tj. 25.755.000,- Kč.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Děčínská, Ústí nad Labem
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Klára Odehnalová
Klára Odehnalová
Kontaktovat prodejce
PROKONZULTA, a.s.
Reklama
TOPlist