39 056 aktuálních nabídek
od 879 realitních kanceláří a soukromníků
Reality GAIA, spol. s r.o. nabízí

Prodej ostatního 168 m²

Mutěnice (okres Hodonín)

4 200 000 Kč
včetně provize

Základní údaje

Datum vložení
10. března 2021
ID nemovitosti
21H041SK
Plocha užitná
168 m²
Plocha zastavěná
57 m²
Energetická náročnost
G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Dobrý

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji dva bezprostředně sousedící vinné sklepy s ubytováním (nabízené pouze jako celek) v žádané lokalitě Pod Dubňanskou horou v tradiční vinařské obci Mutěnice.
První sklep prošel velmi rozsáhlou a zdařilou rekonstrukcí v letech 2018 - 2019, která spočívala ve výměně rozvodů el. energie, vody a odpadů, zhotovení kompletní nové střechy a fasády. V přímé návaznosti za sklepem jsou vybudovány základy na rozšíření užitné plochy, na kterou by byl možný vstup přímo ze sklepa nebo případně samostatný vstup z venkovní části. V přízemí vinného sklepa je lisovna, příruční sklep, vstup do kvelbeného odvětrávaného sklepa a schodiště vedoucí do druhého NP. Zde se nachází útulný pokoj s krbem o velikosti cca 13 m² pro příjemné posezení, se vstupem do koupelny se sprchovým koutem a WC. Za nemovitostí stojí kůlna a zastřešené venkovní posezení.
Druhý sklep prošel rekonstrukcí v r. 2003 - výměna rozvodů el. energie, vody, odpadů, nová zateplená fasáda a vybudována přístavba. Hlavní vstup do kvelbeného sklepa o velikosti cca 7,5 x 3 m je přes lisovnu. Z lisovny je vstup do příruční koupelny se sprchovým koutem a WC. Dále je zde situováno schodiště do druhého NP, kde je vybudováno plnohodnotné ubytování o velikosti 2+1, koupelnou a WC. Z obývacího pokoje vede vstupní schodiště do zahrady. Celková užívaná plocha nemovitosti je cca 104 m². Za sklepem je garáž o velikosti cca 16 m² na parkování zemědělské techniky.
Celková plocha pozemků, na kterém jsou vysazeny ovocné stromy a vinicí, činí cca 6090 m². Stáří vinice je cca 45 let.
Příjezd k nemovitosti je po asfaltové komunikaci.
Pro více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Mutěnice (okres Hodonín)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Jiří Kolacia
Jiří Kolacia
Kontaktovat prodejce
Reality GAIA, spol. s r.o.
Reklama
TOPlist