55 988 aktuálních nabídek
od 924 realitních kanceláří a soukromníků
GENERA s.r.o. nabízí

Prodej komerčního pozemku 11034 m²

Písecká, Malá Strana, Týn nad Vltavou (okres České Budějovice)

16 500 000 Kč
1 495 Kč za m²
cena k jednání

Základní údaje

Datum vložení 28. září 2022 ID nemovitosti N00804
Plocha celková 11 034 m² Plocha pozemku 11 034 m²
Plocha zastavěná 1 149 m² Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Způsoby vytápění Ústřední - plynové
Inženýrské sítě Plyn Vytapění podrobnosti Plyn

Popis nemovitosti

Prodáme část průmyslového areálu zahrnující průmyslové pozemky o celkové ploše 11.034 m², administrativní budovu s jídelnou ve velmi pěkném stavu, zděnou halu, menší ocelové sklady a zpevněné plochy.

Administrativní budova o celkové zastavěné ploše 801 m2 má svislé nosné konstrukce zděné, stropní konstrukce betonové lité, střechu sedlovou mírného sklonu s krytinou z asfalt. pasů. Okna a vnější dveře jsou plastová, podlahy s keramickou dlažbou či PVC. V objektu zavedena elektroinstalace, plynofikace, kanalizace, vodoinstalace, vytápění je ústřední s plynovým kotlem. Dispozičně je objekt rozdělen na kancelářské prostory, jídelnu, výdejnu jídel/ kuchyni, zázemí pro zaměstnance (šatny), hygienické prostory (umývárna, WC, sprchy) a technické zázemí. Technický stav velmi dobrý.

Zděná hala je samostatně stojící přízemní výrobní objekt o jednom nadzemním podlaží a zastavěné ploše 168 m2. Svislé nosné konstrukce jsou zděné, střecha je sedlová s krytinou z profilovaného plechu. Okna dřevěná, 3 x plechová vrata, podlahy cementový potěr. V objektu zavedena elektroinstalace, plynofikace, kanalizace, vodoinstalace. Technický stav dobrý.

Ocelové sklady o celkové zastavěné ploše cca 180 m2 mají ocelovou konstrukci s jednoduchým nezatepleným plechovým opláštěním.

Celková výměra prodávaných pozemků je 11.034 m2 (včetně příslušného podílu na areálových komunikacích); část pozemků je zpevněna, komunikace jsou asfaltové se zatížením pro nákladní vozy.

V areálu jsou tyto inženýrské sítě: elektrická energie: v areálu je trafostanice 2 * 630 kVA; pitná voda: areál je napojen na městský řad; zemní plyn: areál je napojen na městský řad; splašková kanalizace: areálový řad do městské ČOV; dešťová kanalizace: areálový řad do řeky.

Územní plán: Plochy výroby a skladování (VL-S) – lehký průmysl.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Písecká, Malá Strana, Týn nad Vltavou (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

GENERA s.r.o.
Reklama
TOPlist