48 216 aktuálních nabídek
od 896 realitních kanceláří a soukromníků
Úspěšné reality s.r.o. nabízí

Prodej komerčního pozemku 5636 m²

Bošov, Miřetice (okres Chrudim)

Fotky 12
5 990 000 Kč
včetně provize pro RK a právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 17. března 2022 ID nemovitosti 242-3631
Plocha celková 5 636 m² Plocha pozemku 5 636 m²
Obytná plocha 5 636 m² Užitná plocha 5 636 m²
Plocha zastavěná 5 636 m² Dopravní spojení Autobus, Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Příjezdy Asfalt
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi lukrativního, jižně orientovaného, mírně svažitého stavebního pozemku, o celkové rozloze 5636 m2 v obci Miřetice, část obce Bošov (okres Chrudim), který je dle územního plánu obce určen k výstavbě.

Tento územní plán počítá s pěti rodinnými domy, v tuto chvíli je již vydané platné stavební povolení k velkorysému projektu moderního rodinného domu typu bungalov o dispozici 9+kk. Vyhotovenou, kompletní projektovou dokumentaci v případě zájmu o realizaci této stavby, poskytne majitel pozemku budoucímu vlastníkovi k uskutečnění tohoto stavebního záměru. Pozemek je také vhodný vzhledem k jeho velikosti a územnímu plánu k rozdělení na samostatné parcely a zasíťování, případně přímo k výstavbě schválených pěti rodinných domů ze strany stavební firmy, či menšího developera.

Pozemek leží na samém okraji obce, za kladných podmínek i s výhledem až na Sněžku, v mírně, nově zastavěné, velmi klidné části a přístup k němu je zajištěn z přilehlé veřejné komunikace a cesty, která je ve spoluvlastnictví majitele tohoto pozemku. Ten je nově oplocen a na jeho hranici je zřízena elektrorozvodná skříň.

Bošov je malebná, malá obec obklopena krásnou okolní přírodou, s rybníkem, moderním dětským hřištěm a působí zde také dobrovolný hasičský sbor. V obci Miřetice 2,5 km, pod kterou Bošov spadá má sídlo obecní úřad, mateřská a základní škola, pošta a ordinace soukromých lékařů - praktického lékaře pro dospělé, dětského lékaře, zubního lékaře a gynekologa. Z obce Bošov je zajištěno i pravidelné autobusové spojení do Miřetic, Nasavrk a Chrudimi., Nasavrky 6 km, Skuteč 12 km, Chrudim 20 km, Pardubice 30 km, obojí via nově otevřený obchvat silnicí I/37. Tato lokalita nabízí krásné bydlení v přírodě spojené s možností zajímavých výletů. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Bošov, Miřetice (okres Chrudim)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jitka Fujciková
Jitka Fujciková
Kontaktovat prodejce
Úspěšné reality s.r.o.
Reklama
TOPlist