52 239 aktuálních nabídek
od 899 realitních kanceláří a soukromníků
Diadem Real s.r.o. nabízí

Prodej komerčního pozemku 1125 m²

Okružní, Humpolec (okres Pelhřimov)

Cena na dotaz
včetně právního servisu + provize RK

Základní údaje

Datum vložení 7. července 2022 ID nemovitosti 2022-07-07-001
Plocha celková 1 125 m² Plocha pozemku 1 125 m²
Dopravní spojení MHD, Silnice, Dálnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Inženýrské sítě Plyn Příjezdy Asfalt
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Máte podnikatelský záměr nebo již podnikáte a hodilo by se Vám jeho rozšíření s velkou výhodou možné i rychlé realizace ?

Pak Vám ve výhradním zastoupení nabízíme komerční pozemek s inženýrskými sítěmi v Humpolci o velikosti 1125 m2, který se nachází v lukrativní a dobře dostupné průmyslové a obchodní zóně, která ovlivňuje mimo jiné trh práce a ekonomiku regionu. Vše je zde na dosah. Hned naproti pozemku je nově vybudované autobusové nádraží, nedaleko Kaufland nebo Penny Market, myčka aut, čerpací stanice a mnoho dalšího. Na bývalém autobusovém nádraží, které je od pozemku cca 400m je plánována výstavba nové obchodní zóny.

Na pozemku se v současné době nachází dílčí základové konstrukce pro původně plánovaný objekt „Novostavby provozní budovy“, na kterou bylo vydáno pravomocné stavební povolení v roce 2011.
Jsou zde připojovací body technické infrastruktury vybudované na základě rozhodnutí, zahrnující pilíř HUP (pro umístění hlavního uzávěru plynu) v severozápadním rohu pozemku, přípojkový elektroměrný pilíř situovaný v jihozápadním rohu pozemku, vodovodní přípojka vedena podvrtem pod přilehlou komunikací s napojením na veřejný vodovodní řad vedený podél komunikace a kanalizace.

Pozemek je na KN veden jako ostatní plocha – způsob využití manipulační plocha. Hlavní přístupová cesta je vedena z přilehlé ulice Okružní (silnice II.třídy č.129). Dle územního plánu města Humpolec je pozemek veden jako „VD“ plochy výroby a skladování - drobná a řemeslná výroba.

Je tedy možné dle projektové dokumentace, která je kompletně k dispozici, pokračovat ve stavbě,
na dnešní dobu, v poměrně krátkém časovém horizontu.

Dále je možno využít podnikatelský záměr s výstavbou obchodního centra, na které je již vypracována odborná studie se souhlasným stanoviskem Komise pro architekturu a urbanismus města Humpolec ze dne 11.2.2022. a nebo je možné zvolit vlastní využití dle územního plánu Humpolce.

Blízká dostupnost na D1 směr Praha - Brno je velkou výhodou.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Veškeré podrobné informace včetně ceny v RK.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Okružní, Humpolec (okres Pelhřimov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Marcela Beníčková
Marcela Beníčková
Kontaktovat prodejce
Diadem Real s.r.o.
Reklama
TOPlist