55 132 aktuálních nabídek
od 901 realitních kanceláří a soukromníků
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR nabízí

Prodej komerčního pozemku 2156 m²

Lípa (okres Zlín)

Fotky 6
Cena na dotaz
včetně všech právních a administrativních úkonů včetně provize

Základní údaje

Datum vložení 31. srpna 2022 ID nemovitosti 640876
Plocha celková 2 156 m² Plocha pozemku 2 156 m²
Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení majitele prodej stavebního pozemku v krásné lokalitě obce Lípa nad Dřevnicí. Pozemky jsou podle územního plánu určeny pro bydlení, rekreaci, agroturistiku a související služby. Díky svému umístění a charakteru jsou jedinečnou příležitostí pro výstavbu ranče, penzionu, nebo nadstandardního rodinného bydlení. Současný majitel měl na pozemky vydáno stavební povolení pro výstavbu a provoz penzionu s restaurací.

Přístup k parcelám je po veřejné komunikaci a asfaltové soukromé přípojce. Plocha stavební parcely je přibližně 2.157m2. Místo se nachází v dostatečné vzdálenosti od ostatní výstavby, přitom poblíž centra obce.

Možnou variantou je i rozdělení parcely na více stavebních pozemků.

Obec Lípa je velmi žádanou lokalitou díky krátké vzdálenosti od Zlína (8km), Vsetína (20km) a velmi dobré infrastruktuře. V obci je školka, obchod, několik restaurací, sportovní areál. Škola a další občanská vybavenost jsou v sousedící obci Želechovice.

Pozemky jsou jedinečnou příležitostí pro zájemce toužícího vybudovat si bydlení v soukromí poblíž přírody a věnovat se dalším aktivitám, které místo nabízí. V případě zaměření zájemce o aktivity související s aktivitami jako chov koní, agroturistika a další, je možno ke stavebnímu pozemku přikoupit i další parcelu o ploše cca 17.100m2.

V případě zájmu o další informace nebo prohlídku mne neváhejte kontaktovat.
Pomoc se zajištěním financování je samozřejmostí. Ev. číslo: 640262. Bližší informace Vám sdělí RNDr. Jana Utěkalová, 734 358 582, 571 817 817, development@dumrealit.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Lípa (okres Zlín)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 RNDr. Jana Utěkalová
RNDr. Jana Utěkalová
Kontaktovat prodejce
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR
Reklama
TOPlist