46 345 aktuálních nabídek
od 961 realitních kanceláří a soukromníků
JOLK REALITY nabízí

Prodej stavební parcely 726 m²

Uhlířov (okres Opava), Česko

2 395 800 Kč
3 300 Kč za m²
včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 14. prosince 2023 ID nemovitosti P-18
Plocha pozemku 726 m² Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Příjezdy Asfalt

Popis nemovitosti

V rámci nového developerského projektu Vám tímto nabízíme k prodeji 21 stavebních pozemků v obci Uhlířov, která je od Opavy vzdálena pouhých 5 kilometrů (5 minut autem). Budoucí majitel si v této lokalitě najde vhodné umístění i rozlohu pozemku dle vlastního uvážení. Můžete mě kontaktovat s dotazy ohledně jakéhokoli stavebního pozemku v této lokalitě.

Pozemky jsou určeny k výstavbě rodinných domů a jejich výměra se pohybuje v rozmezí od 604 m2 do 975 m2. V současné době jsou již pozemky a komunikace stavebně dokončeny a zkolaudovány. Veškeré sítě jsou připraveny pro budoucí výstavbu rodinného domu na každém pozemku (voda, kanalizace, elektřina). Umístění rodinného domu, terasy zahrady , parkovacích míst to vše je prostor, který lze upravit podle svých představ.

Tato lokalita přijde vhod nejen mladým rodinám vzhledem k blízkosti mateřské školy, kulturního domu a sportovního areálu s dětským hřištěm. Vlastní pozemek, rodinný dům, terasa a zahrada, to vše je prostor, který si budoucí majitelé upraví podle svých představ, vizualizace v nabídce jsou pouze ilustrativní.

V balíčku služeb spojených s prodejem nemovitosti nabízíme i kompletní servis pro případ financování hypotékou.
Neotálejte, pro získání dalších informací ohledně volných pozemků mě kontaktujte.

Nemovitost nabízí

JOLK REALITY
Reklama
TOPlist