55 216 aktuálních nabídek
od 901 realitních kanceláří a soukromníků
Markéta Vašatová nabízí

Prodej stavební parcely 1100 m²

Vrbice (okres Jičín)

Základní údaje

Datum vložení 22. listopadu 2022 ID nemovitosti 221407
Plocha pozemku 1 100 m² Dopravní spojení Silnice
Elektřina Na hranici pozemku Kanalizace Vlastní ČOV
Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1 100 m2 vhodný k výstavbě rodinného domu nebo rekreačního objektu v centru obce Vrbice – Stříbrnice.
Jedná se o zajímavý pozemek v klidné lokalitě, který je určen pro toho, kdo vyžaduje více klidu a zároveň chce bydlet v blízkosti nejen přírody, ale i většího města. Celý pozemek má velikost 3 179 m2 a lze ho rozdělit na 2 až 3 parcely o minimální velikosti 800 m2. Konkrétní plochu pozemku je možné si v případě zájmu zvolit.

Možnost připojení na elektřinu a kanalizaci (pro připojení musí být vlastní čistící zařízení). Na pozemku jsou dvě kopané studny. Realizace vybudování obecního vodovodu je v horizontu 2-3 let. Dle regulativů vyplývajících z územního plánu je povolen jednopodlažní rodinný dům s obytným podkrovím a maximální zastavěnost není stanovena. Pozemek je rovinatý, dobře přístupný z místní asfaltové komunikace.

Obec Vrbice – Stříbrnice se nachází 17 km od Jičína a 18 km od Hořic. Občanská vybavenost: v obci Vysoké Veselí (vzdálené 2,6 km) je mateřská škola, ZŠ, pošta, obchod.
Financování Vám pomůžeme vyřešit dle Vašich možností a požadavků.

Nemovitost nabízí

 Jaroslav Křemenák
Jaroslav Křemenák
Kontaktovat prodejce
Markéta Vašatová
Reklama
TOPlist