55 906 aktuálních nabídek
od 913 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Living nabízí

Prodej stavební parcely 2398 m²

Holany (okres Česká Lípa)

4 316 400 Kč
včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize realitní kanceláře

Základní údaje

Datum vložení 11. září 2020 ID nemovitosti 287230
Plocha celková 2 398 m² Plocha pozemku 2 398 m²
Užitná plocha 2 398 m² Dopravní spojení Autobus, Silnice
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro svůj vysněný dům stranou od stávající zástavby obce? Chcete si vychutnávat letní večery s úžasným výhledem na Holanský rybník a okolní přírodu? Pak zrovna Vás jistě zaujme tento pozemek určený k výstavbě rodinného domu dle vašich představ.

Holany leží mezi rybníky v nádherné krajině Máchova kraje. Původně ležely na důležité silnici z České Lípy do Litoměřic. V té době zaznamenaly svůj největší rozkvět. Za vlády Karla IV. byly povýšeny na město a získaly hrdelní právo, městský znak a mýtné právo. V současné době zde nechybí školka, škola, knihovna, potraviny, restaurace, a jiné.

Pozemek (č.6) se nachází v oploceném areálu bývalého kempu, který prošel celkovou revitalizací (odstranění budov a původních chatek, vybudování vodovodní a kanalizační sítě, oplocení včetně pojezdové brány, vykácení náletových dřevin,...)

Budoucí využití pozemku a jeho zastavění naznačují přiložené vizualizace. Poloha pozemku dopřeje budoucím vlastníkům možnost zachování vysoké míry soukromí, přičemž lze uvažovat o uzavřeném areálu s možností vstupu pouze pro rezidenty.

Vodovod i kanalizace jsou přivedeny přímo do areálu. Co se týče elektřiny, jsou umístěny pojistkové kabelové skříně a elektroměrové rozvaděče u vjezdové brány. V areálu bude vybudována příjezdová zpevněná komunikace k jednotlivým parcelám, která je v tuto chvíli ve fázi realizace.

Pokud vás tato nabídka zaujala, kontaktujte mě e-mailem. Budeme se těšit na sekání s Vámi.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Holany (okres Česká Lípa)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Veronika Brádková
Veronika Brádková
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Living
Reklama
TOPlist