55 681 aktuálních nabídek
od 922 realitních kanceláří a soukromníků
Alexiss Group s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 894 m²

Dolní Dvořiště (okres Český Krumlov)

Fotky 10
1 220 Kč/m²
1 220 Kč za m²
cena je včetně provize RK

Základní údaje

Datum vložení 21. září 2022 ID nemovitosti P06738
Plocha pozemku 894 m² Dopravní spojení Autobus
Elektřina 230 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Příjezdy Asfalt Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej pozemku 894 m2, Dolní Dvořiště - Rychnov nad Malší, okres Český Krumlov.
Pozemek je rovinný a nachází se na okraji obce v klidné části plné zeleně. V územním plánu je pozemek zařazen ke stavbě rodinného domu a to vzhledem k tomu, že dříve, před xx lety na pozemku dům stál, ale ten majitel nechal odstranit. Po původním odstraněném domě zůstala na pozemku studna a sklep, který je nyní zabezpečen poklopem. Na hranici pozemku je kanalizace, řádová voda, pilíř na elektřinu je připraven přímo na pozemku. Na části pozemku vede optický kabel, který je možno z pozemku přeložit, rozhodně nebrání stavbě domu. Pozemek je pravidelně udržován, dodám aktuální foto. Velkou výhodou tohoto pozemku je, že nikdy nebude nic postaveno v jeho blízkosti.
V obci je obchod COOP, zdravotní středisko, pohostinství, autobusové dopravní spojení se nachází 1 min. od pozemku. Další občanská vybavenost je vzdálena cca 2 km v Dolním Dvořišti.
Jihočeská obec Dolní Dvořiště...vzdálené jen cca 2 km žije přibližně třináct stovek obyvatel, je proslavená hlavně díky hraničnímu přechodu do Rakouska, Toto rožmberské městečko leží v jižní části českokrumlovského okresu, na rozhraní Šumavy a Novohradských hor, a poprvé bylo zmiňováno v roce 1279. Proto se nelze až tak divit, že zde nalezneme pár zajímavých památek, které přežily i období železné opony. Tou nejvýraznější, ale zřejmě i nejkrásnější a nejcennější, je pak farní kostel sv. Jiljí, který se nachází na zdejším náměstí a jehož stavba byla zahájena v době, kdy čtrnácté století předalo žezlo století patnáctému.

Pozemek je možno financovat hypotékou, kterou Vám moc rádi zařídíme. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat kdykoliv.


Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Dolní Dvořiště (okres Český Krumlov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Zuzana Chocholatá
Zuzana Chocholatá
Kontaktovat prodejce
Alexiss Group s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Geodeti
Geodeti

Geo JK

Adresa: Sídliště 506, Velešín, 38232
Email: daniel.kudlacek@seznam.cz
Web: http://geojk.cz
Elektro/IT
Elektro/IT

PCiNET 08 spol. s r.o.

Adresa: Mojné 39, Mojné, 38232
Email: martin.bina@pcinet08.cz
Web: http://www.internetnajihu.cz
TOPlist