48 216 aktuálních nabídek
od 896 realitních kanceláří a soukromníků
Úspěšné reality s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 2987 m²

Smetanova Lhota (okres Písek)

4 999 888 Kč
včetně provize pro RK a právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 14. prosince 2022 ID nemovitosti 253
Plocha pozemku 2 987 m² Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice, Dálnice
Příjezdy Asfalt Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastupování majitele Vám zprostředkujeme koupi zajímavého stavebního pozemku o rozloze 2987 m2 v obci Smetanova Lhota na severním okraji jižních Čech. Pozemek je vzdálen cca 1 km od nově budované dálnice D4, která bude dokončena již v roce 2024. Pozemek je tedy skvělou příležitostí k investici a zhodnocení financí.

Už nyní je pozemek v dojezdovém čase pod cca 1 h z Prahy. Ihned u pozemku se nachází místní komunikace druhé třídy, autobusová zastávka, železniční stanice se nachází 100 m od pozemku. To vše podtrhuje skvělou dopravní dostupnost jak z Prahy, tak do blízkého okolí. Obec Smetanova Lhota (současný počet obyvatel 270, obec vznikla v druhé polovině 13. století) leží v jihočeském kraji, 18 km severně od města Písek a s rozlohou 1300 ha spravovaného území. Obec po dlouhá staletí patřila k maltézskému panství Varvažovskému, které v roce 1847 koupil orlický Karel II. Schwarzenberg. Smetanova Lhota je obklopena krásnou přírodou a lesy. Obcí protéká řeka Skalice, přes kterou se klene historický kamenný most. Slunný, rovinatý pozemek se nachází v jihozápadní, klidné části obce.

V blízkém okolí pozemku se nachází barokní zámek Karlov, jezero, turistické, cyklistické trasy a okolí je obklopeno krásnými lesy. V obci se nachází obecní úřad, obchod, restaurace, dětské hřiště, venkovní posilovna a rybník. Jsou zde také dostupné služby jako autoservis nebo truhlářství.

Parcela je vedena v katastru nemovitostí jako stavební a územním plánem je určena k výstavbě rodinných domů. Navazuje tak na stávající plochy v obci určené k bydlení v RD. Parcelu je také možné dopravně napojit ze silnice II. třídy. Z hlediska výstavby se Smetanova Lhota řadí mezi rostoucí obce. Těší se velikému zájmu o bydlení a rekreaci hlavně z důvodu skvělé dopravní dostupnosti a malebnému okolí s jihočeskou atmosférou. Okolí obce lze charakterizovat jako neznečistěné životní prostředí, rovinatá krajina s rybníky, lesy a turistickým vyžitím.

V obci se buduje kanalizace a obec aktuálně plánuje napojení na dálkový vodovod. Plynofikace dosud neprovedena. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Smetanova Lhota (okres Písek)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Bc. Jakub Melichar
Bc. Jakub Melichar
Kontaktovat prodejce
Úspěšné reality s.r.o.
Reklama
TOPlist