48 216 aktuálních nabídek
od 896 realitních kanceláří a soukromníků
Úspěšné reality s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 1030 m²

Ke Škrábku, Zbuzany (okres Praha-západ)

Fotky 7
12 490 000 Kč
12 126 Kč za m²
Prodej s platným stavebním povolením a projektem, cena je včetně provize pro RK a právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 17. prosince 2022 ID nemovitosti 254
Plocha pozemku 1 030 m² Dopravní spojení Autobus, Silnice
Elektřina 230 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Inženýrské sítě Plyn Příjezdy Asfalt
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi lukrativního, rovinatého stavebního pozemku s vydaným platným stavebním povolením o celkové rozloze 1030m2 v obci Zbuzany, okr. Praha-západ, který je dle územního plánu obce určen k zástavbě samostatně stojícího rodinného domu se zahradou. V tuto chvíli je již vydané zmíněné platné stavební povolení k velkorysému projektu moderní vily o dvou podlažích s užitnou plochou 321m2 + 121m2 teras, vyhotoveném renomovanou architektonickou kanceláří. Kompletní projektovou dokumentaci v případě zájmu o realizaci této stavby, poskytne vlastník pozemku budoucímu majiteli k uskutečnění tohoto stavebního záměru s případnou možností zajištění realizace stavby samotné.

Projekt počítá s dispozicí 7+kk, třemi ložnicemi, každá s vlastní koupelnou a šatnou. Bližší informace k volitelnému projektu vily zájemci rádi poskytneme a předložíme. Pozemek je zasazen v lukrativní, klidné části vilové čtvrti obce a přístup k němu je zajištěn z přilehlé veřejné asfaltové komunikace, inženýrské sítě jsou umístěny v sloupcích na uliční hranici pozemku (voda, kanalizace, elektřina a plyn).

Součástí kupní ceny jsou také zhotovené pozemní práce, navezené tuny hlíny a základová deska,(ta není zalitá). Tato lokalita nabízí krásné a komfortní bydlení spojené s možností zajímavých výletů, relaxu v přírodě a množství sportovních aktivit. V okolí se nachází fotbalová hala, fitness centrum Volcano, tenisová hala, nespočet cyklo a turistických tras, skate park, lanové centrum, dětská hřiště. V obci jsou zastoupeny potraviny, vinárna s cukrárnou, v docházkové vzdálenosti je autobusová zastávka a dále pak vlaková zastávka zajišťující spojení na Smíchovské nádraží. Ostatní kompletní vybavenost je pak v sousední obci Ořech, kde bude vybudován Supermarket Lidl. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Ke Škrábku, Zbuzany (okres Praha-západ)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Jitka Fujciková
Jitka Fujciková
Kontaktovat prodejce
Úspěšné reality s.r.o.
Reklama

Budete potřebovat?

Stavební firma
Stavební firma

Chitussi-6

Adresa: K Sekance 434, Hradištko, 25209
Email: chitussi@email.cz
Web: https://www.chitussi.cz/
TOPlist