52 260 aktuálních nabídek
od 897 realitních kanceláří a soukromníků
KP global property s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 4281 m²

Kostelec nad Černými lesy (okres Praha-východ)

7 200 Kč/m²
7 200 Kč za m²
v četně provize RK a právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 17. ledna 2022 ID nemovitosti 47
Plocha celková 4 281 m² Plocha pozemku 4 281 m²
Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice, Dálnice Elektřina 230 V
Kanalizace Vlastní ČOV, Žumpa, septik Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme vám prodej krásného a rozsáhlého stavebního pozemku ve vyhledávané a klidné lokalitě Kostelec nad Černými lesy. Tento pozemek je jedinečný nejen svou velikostí, polohou (cca 30 km východně od Prahy) ale i umístěním v samotné obci. Pozemek o rozloze 4281 m2 je obklopen zelenými stromy a zelení. Samotný pozemek se nachází vedle lesa a nabízí bydlení v absolutním klidu a soukromí. Přesto je tento pozemek v docházkové vzdálenosti do centra obce, kde je veškerá občanská vybavenost. Uzemním plánem je tento pozemek určen ke stavbě rodinného domu, který zde byl také již plánován a byla provedena samotná studie jeho umístění. Zároveň je zpracován projekt, který by mohl být pro nového majitele i velkou inspirací. V současné době je zažádáno o stavební povolení, které je ve zpracování. Oplocený pozemek je mírně svažitý a celý den prosluněný sluncem. Součástí pozemku je malý domek, který je možné využít jako dům pro návštěvy. Tento domek se v současné době využívá k rekreaci a to celoročně. V domě je zavedena elektřina a dům je napojen na studnu, která je na pozemku. Odpad je řešen jímkou. V projektu nového domu je odpad řešen ČOV. Pozemek je tedy připraven k okamžité stavbě rodinného domu. Vstup na pozemek je z obecní komunikace. Díky své velikosti je možné tento pozemek rozdělit na dvě samostatné stavební parcely se samostatným vstupem za podmínky minimální plochy jednoho pozemku 1990 m2. Toto je stanoveno ÚP.
Cena pozemku je stanovena na částku 7.200,- kč/m2. V případě že by kupní cena byla hrazena bez hypotečního úvěru je cena snížena na 7050,- kč/m2.
Tento pozemek, díky své poloze, můžeme jen vřele doporučit. Velkým plusem tohoto pozemku je i skutečnost, že zde bylo již provedeno několik úkonů k realizaci výstavby rodinného domu včetně probíhající žádosti o stavební povolení. Více informací vám rádi podáme při osobní prohlídce.

Nemovitost nabízí

 Renata Zimová
Renata Zimová
Kontaktovat prodejce
KP global property s.r.o.
Reklama
TOPlist