46 345 aktuálních nabídek
od 961 realitních kanceláří a soukromníků
Liška Real s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 352 m²

Násedlovice (okres Hodonín), Česko

990 000 Kč
2 813 Kč za m²
Včetně provize, právního a poprodejního servisu.

Základní údaje

Datum vložení 3. září 2023 ID nemovitosti 259
Plocha celková 352 m² Plocha pozemku 352 m²
Užitná plocha 352 m² Dopravní spojení Autobus, Silnice

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji mírně svažitý pozemek nepravidelného tvaru v malebné obci Násedlovice o celkové ploše 352 m2.

V katastru nemovitostí nyní vedený jako zahrada, p.č. 2335. Pozemek je vhodný pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu.
Dle aktuálního územní plánu se pozemek nachází v zastavěném území v ploše BV – bydlení venkovské. Při výstavbě je třeba zachovat tradiční venkovský charakter (sedlová střecha), navrhnout výstavbu rodinného domu max. o dvou nadzemních podlažích a dodržet stávající stavební a uliční čáry.

Na oploceném pozemku se nacházejí ovocné stromy, keře a tráva. Šíře pozemku v nejširší části je 20 m. Inženýrské sítě v dosahu pozemku (elektřina, vodovod, kanalizace). Pozemek sousedí s obecní komunikací, která navazuje na místí komunikaci III. třídy procházející celou obcí. V rámci projektování nové výstavby je nutné počítat s připojením nemovitosti ke komunikaci sjezdem.

Veškeré ucelené informace k prodeji pozemku pro bydlení Vám rádi sdělíme v RK. Nemovitost lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi zajistíme. Neváhejte a již nyní investujte do bydlení, dle Vašich představ.

Obec Násedlovice se nachází západně od města Kyjova v okrese Hodonín. Má velmi dobrou dostupnost do okolních měst. Automobilem dojedete do Kyjova a do Slavkova u Brna do 20 min., do Hodonína do 25 min., do Brna do 40 min. Spojení s okolními vesnicemi je zajištěno pravidelnou autobusovou dopravou (linka č. 655, č. 661). K občanské vybavenosti obce patří mateřská škola, obecní úřad, pošta, potraviny, pohostinství, praktický lékař, kulturní dům, fotbalové i víceúčelové hřiště. Základní devítiletá škola s družinou se pak nachází v sousední obci Žarošice. Násedlovicemi prochází značená trasa Kyjovské cyklostezky. Jedná se o vyhledávanou lokalitou nejen pro klidné bydlení.

Nemovitost nabízí

 Romana Šenková
Romana Šenková
Kontaktovat prodejce
Liška Real s.r.o.
Reklama
TOPlist