55 815 aktuálních nabídek
od 924 realitních kanceláří a soukromníků
FIEDLER REALITY s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 1135 m²

Dolní, Popůvky (okres Brno-venkov)

Fotky 10

Základní údaje

Datum vložení 21. ledna 2022 ID nemovitosti 18449
Plocha pozemku 1 135 m² Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1135m2 v Popůvkách u Brna. Pozemek má obdélníkový tvar a šířku cca 16,5m. Pozemek je mírně svažitý s orientací na JZ s opravdu pěkným výhledem do okolí a není oplocený.

Pozemek je dle územního plánu, který byl schválen v prosinci 2021, určen k využití pro rodinnou rekreaci - plocha stabilizovaná. Na pozemku tedy může být realizována stavba rekreačního objektu o maximální zastavěné ploše 100m2, přičemž stavba může mít jedno podlaží a podkroví. V území nejsou přípustné samostatně stojící garáže, garáž může být realizována v 1.PP či 1.NP objektu, přípustné jsou parkovací přístřešky.

Nad částí pozemku je vedení vn. Na pozemku nejsou žádné stavby a inženýrské sítě, naopak je zde několik vzrostlých listnatých stromů. K pozemku vedou dvě přístupové cesty, jedna je ve vlastnictví třetích osob v různě velkých úsecích, druhá je na pozemcích Obce Troubsko. V blízkosti pozemku vede komunikace mezi Troubskem a Omicemi s autobusovou zastávkou Lísek, autobus 403 s trasou mezi Labskou (Starý Lískovec v blízkosti kampusu a Fakultní nemocnice) a Omicemi.

Pozemek je ve vlastnictví fyzické osoby, neváznou na něm žádná omezení vlastnického práva. Na úhradu části kupní ceny lze použít hypotéční úvěr a pozemek využít jako zástavu.Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Dolní, Popůvky (okres Brno-venkov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Ivana Tošovská
Ing. Ivana Tošovská
Kontaktovat prodejce
FIEDLER REALITY s.r.o.
Reklama
TOPlist