51 907 aktuálních nabídek
od 899 realitních kanceláří a soukromníků
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR nabízí

Prodej stavební parcely 18000 m²

Mlýny, Bystřice (okres Benešov)

Cena na dotaz
cena k jednání, včetně komplet právního servisu a provize RK

Základní údaje

Datum vložení 1. září 2022 ID nemovitosti 1337086
Plocha celková 18 000 m² Plocha pozemku 18 000 m²
Vlastnictví soukromé Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rozsáhlých pozemků se zemědělskou usedlostí, s budovou bývalého mlýna a krásným rybníkem, kterým protéká mlýnský potok. Romantické prostředí uprostřed překrásné přírody.
Celková zastavěná plocha činí 1236 m2, vodní plocha rybníka 2350 m2 a louky a pastviny na některých místech se vzrostlými stromy téměř 14500 m2.
Původní mlýn se nachází v chráněném území Údolí Mlýnského potoka, na slunném místě s nádherným rybníkem plným ryb a spolu s hospodářskými staveními, kvetoucími loukami a pastvinami a lesním porostem tvoří zemědělskou usedlost, při jejíž návštěvě na vás dýchne atmosféra dávno zapomenutých časů, klid a pohoda.
Budova bývalého mlýna, ve které se dřívě bydlelo a hospodařilo, je určena k totální rekonstrukci. Díky nově opravené střeše se však zachovaly sednice ve vyšším patře a některé původní mlýnské prvky, které byly součástí původní mlýnské technologie. K budově mlýna patří dvůr, zahrádka, studna, dvě veliké stodoly též s novou střechou a základy pro další zemědělské stavení. Příjezd po obecní asfaltové komunikaci. Připojeno na elektřinu.
Rozmanité okolí nabízí relaxaci, pěší i cyklistické výlety, koupání, rybaření, houbaření, nedaleko je golfové hřiště, pro děti je v zimě poblíž i lyžařský vlek. Oblast Benešovska je známa velkým množstvím kulturních památek, hrady, zámky, krásná městečka. Správně spadá obec pod město Bystřice, kde naleznete i veškerou infrastrukturu.
Dopravně dobře dostupné, autem cca 45 km na hranici Prahy, stanice BUS 15 min chůze (vlak do Benešova a dále BUS).
Doporučuji návštěvu tohoto krásného místa. Podrobné informace u makléřky. Cena k jednání. Ev. číslo: 640362. Bližší informace Vám sdělí Iveta Palacká, 721 545 545, palacka@dumrealit.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Mlýny, Bystřice (okres Benešov)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Iveta Palacká
Iveta Palacká
Kontaktovat prodejce
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR
Reklama
TOPlist