52 163 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Cheb, - okres
okres Cheb
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 1+1 na prodej Český les

Aktuálně se zde cena bytů 1+1 k prodeji pohybuje od 535 000 Kč do 3 200 000 Kč

Ceny bytů 1+1 v okrese Cheb

Cena bytů 1+1 na prodej v okrese Cheb se momentálně pohybuje od 535 000 Kč do 3 200 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 2 563 Kč do 15 332 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 46 038 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 88 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+1 k prodeji v okrese Cheb.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Cheb?

Na trhu v Chebu jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (65) v cenách od 970 000 Kč, následují byty 3+1 (63) od 440 000 Kč, byty 2+kk (34) od 990 000 Kč, byty 3+kk (31) od 999 000 Kč, byty 1+1 (23) od 535 000 Kč, byty 4+kk (12) od 4 699 000 Kč, byty 5+1 a více (8) od 5 700 000 Kč, byty 4+1 (7) od 2 650 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (5) od 860 000 Kč, byty 5+kk (4) od 7 990 000 Kč a ostatní byty (2) od 6 950 000 Kč.

Lokality bytů 1+1 k prodeji

V okrese Cheb nabízíme byty 1+1 v celkem 5 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 1+1 v Chebu (9), Prodej bytů 1+1 v Aši (7), Prodej bytů 1+1 ve Františkových Lázních (4), Prodej bytů 1+1 v Mariánských Lázních (2), Prodej bytů 1+1 v Poustce (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 1+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Cheb sousedí 4 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Sokolov, Karlovy Vary, Plzeň-sever a Tachov.

Byty 1+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: sídliště (3), klidná část obce (3), centrum (3).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 1+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 1+1 v Chebu s garáží (1) nebo byty 1+1 v Chebu s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 1+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+1 v 1. patře (7) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (6). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+1 v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Cheb na prodej byty 1+1 v dobrém stavu (10), v bezvadném stavu (7), po rekonstrukci (4), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 1+1 v Chebu dle vlastnictví

Byty 1+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 1+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 1+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 1+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Cheb nabízejí nejčastěji panelové byty 1+1 (3). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty 1+1 (3), montované byty 1+1 (1) či byty 1+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 1+1 v okrese Cheb dle inzerenta:

V Chebu a okolí pochází 23 bytů 1+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 1+1 k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (8), Realitní samoobsluha s.r.o. (3), REAL CHEB reality s.r.o. (3), NEXT REALITY GROUP a.s. (2), Reality Smajlík s.r.o. (1), Safe point, s.r.o. (1), Reality Zima & spol. (1), TOP realitní centrum s.r.o. (1), Kvasar reality s. r. o. (1) a Reality 11 (1).

Jak najít vhodný byt 1+1 na prodej v okrese Cheb?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Cheb 6 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+1 v Chebu?

V okrese Cheb působí 23 realitních makléřů, spadajících pod 15 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: OTTE Reality Plzeň, Alena Kubinčanová Cheb, Realitní kancelář Sedláček s.r.o. Sokolov, Fidox s.r.o. Klatovy, Realitní kancelář Rebellion s.r.o. Františkovy Lázně, Loyd - reality, spol. s r.o. Karlovy Vary, HARVILLA - REALITY s.r.o. Plzeň, Realitní kancelář SALZMANN Plzeň, MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o. Kašperské Hory a REAL CHEB reality s.r.o. Cheb.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Cheb

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Lucie Bulvasová, Edita Kostrounová, Monika Veberová, Martin Sládek, Josef Zakrzewski, Hubert Krejčí, Karel Marek, Karel Janovec, Mirek Reindl a Jindřich Mottl.

Nejvíce nemovitostí v okolí Chebu nabízí Miroslava Kárníková (5). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 1+1, 35m2, Mariánské Lázně, Chebská

Prodej bytu 1+1, 35 m2, ve druhém patře bytového domu bez výtahu v centru Mariánských Lázní. Byt je v původním stavu, určený k rekonstrukci dle představ nového majitele. Okna jsou dřevěná, vytápění plynovými wawky, ohřev vody bojlerem, koupelna a kuchyně…

Prodej bytu 1+1, 42m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Hlavní třída

TOP realitní centrum s.r.o.

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 1+1 v osobním vlastnictví, ve druhém patře cihlového bytového domu. Byt je po kompletní rekonstrukci podlahy, omítky, rozvody vody a elektřiny, nová kuchyňská linka, nově vybudovaná koupelna, vyměněny byly všechny dveře. Celý byt je velmi…

Prodej bytu 1+1, 46m2, Mariánské Lázně, Dřevěná

Spojení pohodlí bytu a přitom večery při plápolání ohně v krbu a pocit jako byste byli na chatě? Přesně toto nabízí byt o velikosti 1+1 v Mariánských Lázních, který je vhodný jak k bydlení, tak i jako investiční nabídka. Interiér bytu je laděný…


TOPlist