52 165 aktuálních nabídek
od 902 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Cheb, - okres
okres Cheb
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+1 na prodej Český les

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 k prodeji pohybuje od 970 000 Kč do 6 000 000 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese Cheb

Cena bytů 2+1 na prodej v okrese Cheb se momentálně pohybuje od 970 000 Kč do 6 000 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 4 648 Kč do 28 748 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 46 038 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 88 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 k prodeji v okrese Cheb.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Cheb?

Na trhu v Chebu jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+1 (65) v cenách od 970 000 Kč, následují byty 3+1 (63) od 440 000 Kč, byty 2+kk (34) od 990 000 Kč, byty 3+kk (31) od 999 000 Kč, byty 1+1 (23) od 535 000 Kč, byty 4+kk (12) od 4 699 000 Kč, byty 5+1 a více (8) od 5 700 000 Kč, byty 4+1 (7) od 2 650 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (5) od 860 000 Kč, byty 5+kk (4) od 7 990 000 Kč a ostatní byty (2) od 6 950 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 k prodeji

V okrese Cheb nabízíme byty 2+1 v celkem 9 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+1 v Chebu (25), Prodej bytů 2+1 v Mariánských Lázních (19), Prodej bytů 2+1 v Aši (11), Prodej bytů 2+1 v Teplé (3), Prodej bytů 2+1 v Hranicích (2), Prodej bytů 2+1 ve Skalné (2), Prodej bytů 2+1 v Lázních Kynžvartě (1), Prodej bytů 2+1 v Hazlově (1), Prodej bytů 2+1 v Lubech (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Cheb sousedí 4 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Sokolov, Karlovy Vary, Plzeň-sever a Tachov.

Jak vybrat byt 2+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (16), sídliště (10), centrum (7), okraj obce (2), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (13). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Chebu s garáží nebo byty 2+1 v Chebu s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (8) a 2. patře (7), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (15). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Cheb na prodej byty 2+1 v dobrém stavu (35), v bezvadném stavu (22), k rekonstrukci (4), po rekonstrukci (2), novostavby (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+1 v Chebu dle vlastnictví

Byty 2+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Cheb nabízejí nejčastěji zděné byty 2+1 (19). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty 2+1 (13), montované byty 2+1 (3), jiné byty 2+1 (1), dřevěné byty 2+1 (1) či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 2+1 v okrese Cheb

Kromě bytů 2+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Cheb také k dispozici 2 byty 2+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 2+1 v okrese Cheb dle inzerenta:

V Chebu a okolí pochází 65 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+1 k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (30), Reala Lakomá s.r.o. - realitní kancelář (6), REAL CHEB reality s.r.o. (5), RK23 - Realitní Kancelář (MUZOR s.r.o.) (4), Kvasar reality s. r. o. (3), ERA ESTATE AGENCY s.r.o. (3), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (3), NEXT REALITY GROUP a.s. (2), Reality Zima & spol. (2) a Reality Smajlík s.r.o. (1).

Jak najít vhodný byt 2+1 na prodej v okrese Cheb?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Cheb 6 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Chebu?

V okrese Cheb působí 41 realitních makléřů, spadajících pod 22 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: OTTE Reality Plzeň, Alena Kubinčanová Cheb, Realitní kancelář Sedláček s.r.o. Sokolov, Fidox s.r.o. Klatovy, Realitní kancelář Rebellion s.r.o. Františkovy Lázně, Loyd - reality, spol. s r.o. Karlovy Vary, HARVILLA - REALITY s.r.o. Plzeň, Realitní kancelář SALZMANN Plzeň, MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o. Kašperské Hory a REAL CHEB reality s.r.o. Cheb.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Cheb

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Lucie Bulvasová, Edita Kostrounová, Monika Veberová, Martin Sládek, Josef Zakrzewski, Hubert Krejčí, Karel Marek, Karel Janovec, Mirek Reindl a Jindřich Mottl.

Nejvíce nemovitostí v okolí Chebu nabízí Lucie Bulvasová (9). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 69m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Česká

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 2+1 v jižní části města Mariánské Lázně, městská část Úšovice. Plocha bytu činí cca 68,72 m2. Byt je situován do 4.NP (3. patro) patrového cihlového domu a nachazí se ve výborné dopravní a pěší dostupnosti…

Prodej bytu 2+1, 64m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Kubelíkova

RK23 - Realitní Kancelář (MUZOR s.r.o.)

Prodej zrekonstruovaného bytu 2+1 s lodžií v Mariánských Lázních na ulici Kubelíkova, který se nachází v panelovém domě s výtahem. Pokoje jsou orientovaný na jih a na podlahách najdete parkety (vlýsky). Byt má zděné jádro, kde koupena je oddělená od toalety.…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Mariánské Lázně, Kollárova

Prodej bytu 2+1, 54 m2, ve zvýšeném přízemí panelového domu v Kollárově ulici v Mariánských Lázních. Byt prošel rekonstrukcí, je zde zděné jádro se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Plastová okna, nová kuchyňská linka. V pokojích je plovoucí podlaha,…

Prodej bytu 2+1, 50m2, Mariánské Lázně, Jiráskova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej bytu dispozičně řešeného jako 2+1. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a má plošnou výměru 49,5 m2. Byt se nachází v cihlovém objektu a je situován do 1. nadzemního podlaží patrového cihlového domu bez…

Prodej bytu 2+1, 50m2, Mariánské Lázně, Skalníkova

Prodej bytu 2+1, 50 m2, v prvním patře bytového domu bez výtahu v klidné části Mariánských Lázní, na ulici Skalníkova. Byt prošel před 10 lety rekonstrukcí - plastová okna, zděné jádro s bezbariérovým sprchovým koutem, bezbariérové samostatné WC, rozvody…

Prodej bytu 2+1, 72m2, Mariánské Lázně, Hlavní třída

RK23 - Realitní Kancelář (MUZOR s.r.o.)

Nabízíme prodej bytu 2+1 v centru města Mariánských Lázních na ulici Hlavní třída, který je umístěn ve 2. patře bytového domu bez výtahu. Byt působí světlým a vzdušným dojmem. Oba pokoje jsou orientovaný na západ, kuchyně na východ. V koupelně se nachází vana se…

Prodej bytu 2+1, 61m2, Mariánské Lázně, Hlavní třída

RK23 - Realitní Kancelář (MUZOR s.r.o.)

Prodej bytu 2+1 v Mariánských Lázních na ulici Hlavní třída, který se nachází ve druhém patře bytového domu bez výtahu. Vytápění bytové jednotky je zajištěno pomocí elektrického topení z přírodního kamene s možností regulace v každé místnosti a ohřev vody pomocí…

Prodej bytu 2+1, 61m2, Mariánské Lázně, Podhorská

Prodej bytu 2+1, 61 m2, v sedmém patře panelového domu s výtahem na sídlišti Vora v Mariánských Lázních. V bytě je zděné jádro se sprchovým koutem, samostatné WC, nová kuchyňská linka, plastová okna, nové rozvody vody a elektřiny. Byt je slunný…

Prodej bytu 2+1, 64m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Na Výsluní

RK23 - Realitní Kancelář (MUZOR s.r.o.)

Prodej bytu o dispozici 2+1 s lodžií v Mariánských Lázních na ulici Na Výsluní, který se nachází na vyhledávaném sídlišti Panské Pole. Byt je umístěný ve 3. patře panelového domu bez výtahu, kde jsou oba pokoje orientované směrem na jih, a z obývacího pokoje…

Prodej bytu 2+1, 52m2, Lázně Kynžvart, 5. května

Nabízíme Vám prodej bytu 2+1 o celkové ploše 52 m2 ve 4. patře panelového domu v Lázních Kynžvart. Bytová jednotka je po případném vymalování eventuálně k nastěhování, naleznete zde plastová okna, plovoucí podlahu, linoleum, dlažbu, dále v obývacím pokoji…

Prodej bytu 2+1, 65m2, Mariánské Lázně, Libušina

CENTURY 21 Česká republika

Hledáte pěkný byt v Mariánských lázních mimo rušné lázeňské centrum města? Mám pro Vás v nabídce zrekonstruovaný byt 2+1 v revitalizovaném panelovém domě s výměrou podlahové plochy 56 m2. K bytu náleží prostorná lodžie o výměře 4,2 m2.…

Prodej bytu 2+1, 61m2, Mariánské Lázně, Školní nám.

Prodej bytu 2+1, 61 m2, v devátém patře panelového domu s výtahem v Mariánských Lázních - Úšovicích. V bytě jsou plastová okna, koupelnové jádro je obložené, s instalovaným sprchovým koutem, WC je samostatné. Z jednoho z pokojů je vstup…

Prodej bytu 2+1, 61m2, Mariánské Lázně, Kubelíkova

Prodej bytu 2+1, 61 m2, ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem v Mariánských Lázních - Úšovicích v ulici Kubelíkova. Byt prošel částečnými úpravami - plastová okna, podlahy, kuchyňská linka. Koupelnové jádro je původní. V současné chvíli je…

Prodej bytu 2+1, 95m2, Mariánské Lázně, Hlavní třída

Prodej prostorného bytu o dispozici 2+1 s podlahovou plochou 90 m? v centru Mariánských Lázní s balkonem ze kterého je krásným výhledem na město. Jednotka se nachází ve 2. patře zrekonstruovaného lázeňského domu. Vytápění řešeno centrálně, ohřev vody bojlerem.…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Mariánské Lázně - Úšovice, Kubelíkova

ERA GARANCIA

Nabízím na prodej prostorný, světlý byt 2+1 se zasklenou lodžií v krásném, lázeňském městě. Bytová jednotka o výměře 59,5 m2 se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu - lokalita Mariánské Lázně - Úšovice. Byt je v původním, ale udržovaném…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Mariánské Lázně, Libušina

Prodej bytu 2+1, 60 m2, ve zvýšeném přízemí panelového domu na sídlišti Panská Pole v Mariánských Lázních. Byt je v původním, zachovalém stavu, vhodný k úpravám dle představ nového majitele. Okna jsou dřevěná, koupelnové jádro umakartové s vanou,…

Prodej bytu 2+1, 86m2, Mariánské Lázně, Anglická

Prodej bytu 2+1 v 1. patře bytového domu bez výtahu v lázeňském centru Mariánských Lázní. Dům má opravenou střechu, fasádu z ulice a nyní je v plánu oprava fasády ze dvora. Byt prošel úpravami - nová okna a balkonové dveře s izolačními dvojskly, koupelna…

Prodej bytu 2+1, 65m2, Mariánské Lázně, Hroznatova

Prodej bytu o dispozici 2+1, 65 m2 po částečné rekonstrukci a zděným jádrem v předměstské části Mariánských Lázní, městě zapsaného mezi světové dědictví a památky UNESCO. Bytová jednotka se nachází v prvním nadzemním podlaží s výhledem do zeleně.…

Prodej bytu 2+1, 45m2, Mariánské Lázně, Hlavní třída

Prodej bytu 2+1 na Hlavní třídě v centru města Mariánské Lázně o celkové ploše 45 m2, který se nachází ve 3. nadzemním podlaží bytového domu. Byt je po rekonstrukci, vybaven nábytkem a kuchyňskou linkou, připraven k okamžitému nastěhování. Topení je zde…


TOPlist